Кожна дівчина хоче виглядати красиво і залучати погляди оточуючих. Невід’ємна деталь стилю – туфлі на високих підборах. Вони є у всіх дівчат, високий каблук був створений спеціально для того, щоб приводити розум дівчат у повну непридатність, причому в деяких випадках при вигляді чергової пари взуття це відбувається в першу ж мить, у всіх інших – секунду по тому. Але от біда – не кожна вміє дійсно добре і красиво на них ходити! Не варто засмучуватися і розмазувати по обличчю романтичні рожеві соплі, всьому адже можна навчитися.
 
Перші кроки
 
Якщо ви ніколи ще не носили високий каблук або ж у вас погано виходить, не поспішайте підкорювати вершини і підійматися на двінадцяти сантеметрові шпильки. Розберемося разом, як навчитися ходити на каблуках так, щоб хода не нагадувала грацію напившогося пива кенгуру.
 
Отже, почнемо з каблука в 5см. Саме таку висоту воліє наш організм для ходіння кожен день, так як вона збігається з середньою висотою перепаду стопи. Взуваємо, носочки нарізно і беремося курсувати по квартирі, ступаючи обов’язково з п’яти на стопу. Важливо: саме в такій послідовності необхідно діяти навіть якщо каблук дуже високий! За кілька годин на день ходіння по будинку в туфлях на підборах, стежте за тим, щоб нога, на яку ступаєте, залишалася прямою. Поступово збільшуйте висоту каблука до тієї, на якій хочете ходити в майбутньому. Так, задачка не проста, тому в вас має прямо-таки розбурхатися впертість у кілька сотень ослиних сил, краса, вона адже, вимагає жертв.
Постава
 
Хода залежить не тільки від висоти каблука і положення ніг, постава має тут не менше значення, потрібно тримати правильно голову, спину і плечі. Робиться це так: встаємо спиною до стіни і дивимося, щоб п’яти, сідниці, лопатки і потилиця торкалися стіни – це і буде правильне положення тіла, на підборах у тому числі. Взуваємо туфлі, втягуємо живіт, трохи піднімаємо підборіддя і намагаємося зберігати таке положення тіла при ходьбі. Можна потренуватися з книгою на голові – так ефективніше. Займатися потрібно довго і наполегливо до тих пір, поки таке становище не стане для вас природним. Тільки після цих вправ можна сміливо вставати на високий каблук і вражати всіх своєю впевненою, красивою і легкою ходою.
 
Як вибирати взуття на підборах
 
Тепер можна вибрати туфлі, чоботи або ботильйони на підборах. Ось кілька наших порад:
 
Приміряючи взуття, зверніть увагу, наскільки воно зручне, чи не великий підйом, чи щільно облягають стопу, чи не сильно високий каблук. Пам’ятайте, ходити на каблуках набагато легше, якщо у взутті зручно;
 
Якщо є можливість, вибирати взуття краще ввечері, так як до вечора ноги трохи збільшуються в об’ємі за рахунок набряку – так взуття не стане несподівано мале в подальшому;
 
Приміряючи туфлі, обов’язково пройдіться в них, так як довжина стопи в сидячому положенні дещо менше. При цьому великий палець не повинен упиратися в шкарпетку, а ступня бовтатися.
 
Будьте впевнені в собі і все вийде! Гарною хода не буде навіть при дотриманні наших правил якщо ви невпевнені в собі, і в своїй привабливості. А те, що колись в далекому минулому у вас не виходило ходити на каблуках – це була всього лише маленька неприємність одноразового користування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.