Як навести порядок в шафі?

Багато людей прибирають у себе в шафі по кілька разів на тижнів, але так і не можуть домогтися повного і стабільного порядку. Що ж робити? Як правильно розкласти речі, щоб вони завжди були на своєму місці, під рукою?
 
Сортування. Спочатку потрібно розкласти речі на необхідні і менш потрібні вам. Потім поділіть речі по сезонах, щоб взимку перед вами взагалі не плуталися літні речі. Всі речі, які ви не носите в даний час, сезон можна взагалі відкласти в окрему полицю або коробку, яку можна поставити під ліжко, в комору і т.п.
 
Якщо шафа розрахована не тільки на ваші речі, а й чоловіка, дитини, то за таким принципом потрібно розділити речі всіх членів сім’ї.
 
Використовувати вішаки для піджаків, плащів, сорочок, блуз, коробки, щоб у шафі було більше місця і все було під рукою. Кожен раз, заглядаючи в шафу, на душі й оку буде приємно. Кожна коробка може бути підписана або розставлена по черзі, щоб вам легко було знаходити необхідне.
 
Такі речі як краватки, пояси, ремені мають висіти, наприклад, на дверцятах шафи. Шарфики, хустки – по другому боку дверей. І пам’ятайте це як найголовніше правило!

Розділити білизна всіх членів сім’ї і окремо розкласти шкарпетки, нижню білизну, для жінки – бюстгальтери, боді, панчохи… Коробку можна розмістити поверх взуттєвих коробок. Ні в якому разі не змішуйте всі разом, у кожної речі має бути свій «осередок».
 
Якщо у вас катастрофічно не вистачає місця в шафі для всіх рушників і всієї постільної білизни, використовуйте ті ж коробки, ховаючи їх під ліжко, на балкон, в комору, на шафу, під стіл – там, де не видно і є місце. Найкращу постільну білизну, можете залишити в шафі, адже ним ви, безсумнівно, користуєтеся часто.
 
Ніякого захаращення, пакетів, у кожної речі своя «кімната».
 
Прибравшись так в шафі хоч одного разу і навчивши всіх членів сім’ї «користуватися» даними правилами, у вас завжди буде порядок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: