Ви закінчили курси водіння і тепер повноправний водій. Як же уникнути ДТП? Вельми не однозначна відповідь, але спробую відповісти. Давайте розберемо два випадки.

 
Перший – це як попередити такі випадки. Друге – це як уникнути зіткнення. Здавалося б масло масляне, але це не так, можна заздалегідь оцінити всю ситуацію і заздалегідь вжити певних заходів обережності. Так само все залежатиме від вашої швидкості і реакції. Правда, можна так само вважати на реакцію співрозмовника чи опонента, але не варто сподіваєтися на співрозмовника , тому не розраховуйте на нього.
 
Так само ви повинні оцінювати характеристики свого автомобіля. Важливим аспектом безпеки, так само є техніка. Нескладно здогадатися, що найбільший вплив роботи гальмівної системи. Методи гальмування різняться в залежності від пори року, стану дороги. Важливо знати і розуміти, що необгрунтоване різке гальмування, як і зволікання з гальмуванням може бути причиною ДТП.
 
Як не дивно, але заглохнувший автомобіль теж джерело підвищеної аварійності. Тому що будь-які несподівані дії на дорозі – це потенційна небезпека. Якщо будь-яка машина на дорозі раптово зупиниться, то це створить аварійну ситуацію. Тому вам порада – слідкуйне ретельно за свої двигуном, щоб не трапилося такого.
 
Важливо доглядати за фарами, склом, за ходовою частиною. Якщо у вас білий авто то потрапити в ДТП більше шансів ніж влітку, навесні і восени так як біле зливається зі снігом і вас буде погано видно. Якщо ви володієте темним залізним конем, то тут є великий шанс потрапити в ДТП вночі або навіть увечері, ніж взимку.
 

ОБОВ’ЯЗКОВО стежте за поведінкою вами за кермом, адже коли ви тільки сіли в машину ви берете відповідальність, за себе, пасажирів, інших учасників руху і пішоходів.
 
Є, скажімо така прикмета, якщо сядете в хорошому настрій за кермо, то шлях буде хорошим, якщо сядете в поганому стані, то є можливість потрапити у ДТП. Тому за кермо потрібно сідати в хорошому стані, відпочившим і спокійним. Не можна приймати спиртних напоїв навіть слабких. Коли сядете ви повинні простежити, що б в салоні всі пасажири пристебнулися, включаючи вас .
 
Якщо ви включаєте музику справа звичайно ваша, але це навантажує вашу і психіку і позбавляє вас якоїсь інформації. Так само намагайтеся уникати різких ароматів в машині.
 
І ще одна порада, яку ви повинні були проходити в Автошколі, якщо ви їдете і вас засліпило дальнє світло машини і ви починаєте різко гальмувати, хоча це не вірно, осліплення повинно пройти через секунди 2 -3 в цій ситуації вам потрібно не міняючи швидкості або трохи збавити далі не змінюючи смуги включити габаритні вогні і їхати далі, якщо зробите все правильно то у ДТП точно не потрапите.
 
Так само найбільша небезпека – це слизька дорога. Ось і все що я хотів вам сказати. Будьте акуратнішими на дорогах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.