Як не спати всю ніч?

Незважаючи на те, що не спати вночі – шкідливо, в рідкісних випадках все ж виникає така необхідність. Іноді скупчилося багато термінової роботи, іноді – просто скоро виїжджати в дорогу, і простіше взагалі не спати, ніж підніматися через кілька годин. Розглянемо надійні способи не спати всю ніч.

Засоби, щоб не спати вночі

Якщо ви хочете використовувати які-небудь допоміжні засоби, які допоможуть вам зберігати бадьорість духу, спробуйте наступне:

1 Зваріть міцну каву, і пийте її, чергуючи з кока-колою, кожні кілька годин (це строго протипоказано тим, у кого проблеми з тиском або шлунком!);

2. Періодично приймайте настій елеутерококу – він продається в будь-якій аптеці за копійки, і являє собою натуральний, природний підбадьорливий засіб;

3. Спробуйте випити пару банок енергетика (це не рекомендовано тим, у кого є захворювання серця, печінки, шлунка).

Є ще один спосіб, який часто використовують далекобійники, вимушені добу безперервно сидіти за кермом. Щоб не заснути – їжте! Бажано що-небудь дрібне, начебто насіннячок або горішків. Це допоможе вам задіяти роботу травного тракту і пробудити організм. Приймати щільну вечерю, навпаки, не рекомендується – від цього в сон буде хилити ще сильніше.


Як не спати цілу ніч?

Способів того як не спати всю ніч, досить багато. Ми розглянемо найнадійніші з них. Але пам’ятайте – кожен організм індивідуальний, і для того, щоб знайти свій дієвий засіб, вам напевно доведеться багато чого перепробувати.

  1. Вмийтеся – обполосніть холодною водою обличчя і руки до ліктя або вище. Це допоможе вам не лише сконцентруватись, а й відчути себе набагато краще.
  2. Візьміть собі саму освіжаючу жуйку з м’ятою або ментолом і жуйте її. Через це мозок активізує травний тракт, думаючи, що зараз буде потрібно перетравлювати їжу, і ви прокидаєтеся. Також свіжість у роті допоможе скоріше мобілізуватися.
  3. Відмовтеся від ситного прийому їжі, навпаки, перебувайте в злегка голодному стані – після їжі завжди хилить на сон, а от голод змусить вас думати (переважно про їжу). Тому не переїдайте, але й не сидіть під бурчання абсолютно порожнього шлунку – досить легких кисломолочних перекусів.
  4. Виконайте прості фізичні вправа – наприклад, віджимання, присідання. Виконувати їх потрібно в швидкому темпі, це скоріше пробудить ваш організм і змусить вас почувати себе бадьоро. Як варіант, можна побігати на місці – так ви отримаєте сили ще на пару годин роботи.
  5. Якщо є можливість, увімкніть швидку, бадьору музику – бажано ту, яка викликає у вас масу позитивних спогадів, або навпаки, ту, яка вас дратує.
  6. Увімкніть яскраве світло – чим яскравіше, тим краще. Це дозволить обдурити організм ще на якийсь час.
  7. Провітріть кімнату – в теплі вам швидше захочеться заснути, ніж в підбадьорливої ​​прохолоді. Доведено, що в задушливому просторі завжди відчувається деяка втома і розслабленість, а ось в холоді ви швидко зберетеся з думками.
  8. Спробуйте такі дихальні вправа: зробіть звичайний вдих, а потім різкий, сильний видих. Повторіть це близько 10 разів. В результаті цього сон повинен відступити.

Якийсь із цих методів напевно допоможе вам, і ви легко адаптуєтесь до нічного активного дня. Для кращого результату використовуйте відразу декілька методик.

Не забувайте про те, чим небезпечно не спати вночі – ви збиваєте біологічний ритм, не даєте організму заслуженого відпочинку, підсилюєте знос і процеси старіння. Тому користуйтеся цим якомога рідше.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: