Як не замерзнути в мороз?

Календарна зима вже зовсім поряд, але навіть незважаючи на те, що вона ще не наступила, холодна морозна погода вже щосили царює на рідних просторах, змушуючи нас тремтіти від холоду, одягатися потепліше, але все-таки мерзнути.

Так що ж все-таки потрібно зробити, щоб не так вже сильно замерзати в дні, коли температура на вулиці гарненько перевалює за відмітку з мінусом?!

Звичайно ж, першим пунктом в даному випадку повинна стати правильно підібрана теплий одяг, при цьому одягаючись перед виходом на морозну вулицю слід пам’ятати деякі правила.

В першу чергу це відноситься до взуття, яке, крім зігріваючих властивостей, повинне також бути досить зручним, не повинно бути тісним і вузьким, ні в якому разі не здавлювати стопу, порушуючи тим самим нормальний кровообіг.

Те ж саме відноситься і до всіх інших деталей зимового одягу – він не повинен сковувати рухи або викликати дискомфорт. Значну увагу потрібно приділити нижньому шару одягу, тобто всьому тому, що надівається під куртку, пуховик або шубку: бажано вибрати одяг з натуральних матеріалів, при цьому керуючись правилом про те, що чим більше шарів одягу одягнеш, тим буде тепліше.

Не варто також забувати про такі деталі, як теплі рукавички, шарф і шапку. Крім одягу є й інші аспекти, на які бажано звернути увагу: перед тим, як виходити на мороз обов’язково слід щільно поїсти, при цьому віддаючи перевагу більш ситній і жирній білковій їжі (але ні в якому разі не захоплюватися алкоголем, який не тільки не зігріє в мороз, але і навпаки сприяє більш швидкому замерзанню).

Також перебуваючи на вулиці в морозний день не варто забувати про те, що зігріванню сприяє рух, тому вкрай не бажано в мороз просто стояти на місці нічого не роблячи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: