Як нетрадиційно використовувати кухонну сіль?

Сіль – продукт досить корисний в кожному домі. Вона може застосовуватися не тільки на кухні, але і в наведенні порядків. Як саме можна використовувати сіль в повсякденному житті?

Сіль допоможе позбутися від мурашок.

Насипте трохи солі при вхідних і балконних дверях. Те ж саме можна зробити на вікнах і в кожному місці, де мурашки можуть проникнути в будинок. Мурахи не люблять сіль, тому для них це буде бар’єр, долати який вони просто відмовляться.

Сіль без зусиль очистить духовку

Сіль завжди повинна бути під рукою, коли ви користуєтеся духовкою. Якщо пиріг або соус втече з форми для запікання, швидко посипте сіллю те місце, куди проникло тісто або соус. Таким чином, у вас нічого не пригорить, а пізніше духовка легко очиститься.

Сіль запобіжить обтікання воску

Якщо замочити нові свічки в дуже солоному розчині на кілька годин, потім їх висушити (не варто запалювати мокрі свічки), то віск з них не буде стікати так швидко, як звичайно, і не залишить плям.

Сіль продовжить життя зрізаним квітам

Трохи солі, доданої у воду з квітами, дозволить букету довше простояти. Для досягнення подібного ефекту можна використовувати і аспірин.

Сіль допоможе позбутися від бур’янів

Швидко і легко ви зможете позбутися від трави, яка росте між тротуарними плитками у дворі. Досить посипати траву сіллю і полити водою.

Рішення для гриля

Посипте полум’я на грилі невеликою кількістю солі, і вогонь не буде занадто високим, тим самим не спалить м’ясо або овочі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: