Як носити кільця?

У разі , якщо при інкрустації кільця були використані яскраві та насичені камені, їх колір слід продублювати в одязі або в інших прикрасах (сережки, кулон, кольє, браслет, брошка).
 
Насичений і інтенсивний лак для нігтів здатний візуально відтінити мініатюрні і непомітні прикраси. Неяскраве покриття нігтів можна сміливо поєднувати з об’ємними і виразними кільцями.

Якщо Ви хочете надіти кільце поверх тонких рукавичок на який-небудь вечірній захід, то Ви повинні бути впевнені, що не будете знімати рукавички протягом усього вечора.
 
Не слід одночасно носити кільця з камінням різного кольору (навіть якщо Ви одягаєте їх на різні руки). Кольоровий камінь буде гармоніювати виключно з білими (прозорими) камінням.
 
Якщо кільце масивне і виразне – нехай воно буде єдиним на руці. Не варто захоплюватися великою кількістю кілець на руках. Золоте правило: одне кільце на руку – одне, але ефектне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: