Як обрати схеми вишивки бісером ікони

Вишивка бісером користується великою популярністю. Особливої уваги заслуговують ікони. Вироби, створені з використанням бісеру, мають дивовижний вигляд. Гармонійне поєднання відтінків та вдало підібрана рама, дозволяють створити справжній шедевр.

Робота з бісером потребує великого терпіння. Якщо маєте намір починати вишивати ікону, доречно звернутись до церковного служителя і попросити благословення. За роботу слід братись з чистими помислами та зі щирою молитвою. Важливо, щоб малюнок, нанесений на полотно, відповідав канонічним вимогам.

Також слід враховувати значення ікони. Кожна з них несе потужний енергетичний посил та здатна стати надійним захистом не лише для дому, а й для цілої родини. Тому варто визначитись зі своїми очікуваннями, щоб уникнути розчарування. Результат має тішити око й зігрівати душу.

Як обрати схеми вишивки бісером ікони

Ікони на всяку потребу

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент заготовок для вишивання ікон. Наявні як лики святих, так і біблійні сюжети.

Схеми вишивки бісером, ікони:

  • Таємна вечеря, Різдво;
  • Образи Спасителя, Богородиці, Святих та Ангелів;
  • Іменні ікони;
  • Молитви.

Чимало ікон оздоблені візерунками з квітів, орнаментом. Є й зображення зовсім лаконічні та такі, які копіюють знамениті ікони. Вибір надзвичайно великий. Це надихає поринути у світ творчості, зайнятись справою, яка дарує душевну рівновагу, допомагає самоствердитись.

Майстрині, які лише починають свій шлях у рукоділлі, зможуть обрати заготовки невисокої складності. А більш досвідченіші – не залишаться байдужими до заготовок, працювати з якими дещо складніше, але дуже цікаво.

Не бійтесь розкрити у собі нові таланти, сміливо беріться за вишивку бісером та знаходьте однодумців, які радо підтримають ваші починання.

Вишивка прикрасить будь-яку кімнату. Її можна розмістити не лише вдома, а й на роботі чи у тому місці, де є потреба. Це буде не просто картина, яка доповнить інтер’єр, а ще й добрий оберіг. Ікони з бісеру варто дарувати близьким людям. Це пам’ятний подарунок, у який ви вкладаєте частинку своєї душі та програмуєте його на великий позитив.

По можливості вишиті ікони можна освятити у церкві та зберігати їх на видному місці.

Де купити схему вишивки бісером ікони?

Продукція виготовляється з тканин високої якості. Вона досить цупка та приємна в роботі. Зображення нанесені чітко та виразно, тому можете не хвилюватись про рівність рядочків. При пранні фарба малюнка не линяє та не змивається.

Кольорова гамма бісеру різноманітна, витримана у традиційних відтінках, властивим іконам. На кожній заготовці вказана потрібна кількість бісеру та кольорів. Передбачається надійне пакування та інструкція щодо техніки вишивки.

Формат заготовок різноманітний. Наявні як мініатюрні схеми, так і габаритні.

Обирайте та оформляйте покупку на схеми вишивки бісером ікони на сайті Zupa. Це дуже зручно та економить час. Ви маєте змогу у комфортних умовах підібрати варіант, який найбільше сподобався та придбати його з доставкою. Транспортна компанія забезпечить своєчасну доставку вантажу по усіх точках України.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: