Як обрати якісні меблі?

Як же правильно підібрати обстановку в своє житло? На що звернути увагу при купівлі меблів? Інформація про виробника, його юридична адреса, габаритні розміри і матеріали, з яких меблі виготовлені, повинні бути зазначені на цінниках магазину. Ці дані повинні підтверджуватися сертифікатом відповідності та відповідати змісту ярлика, наклеєного на кожному предметі (для кухонного гарнітура – це зворотний бік задньої стінки, для стільців, табуретів, столів – це низ стільниці), відомості про матеріали вказуються в гігієнічному сертифікаті, який повинен бути пред’явлений Вам продавцем на першу ж вимогу.
 
При покупці меблів не забудьте зберегти чек, він буде Вашим гарантійним документом на наступні 1,5-2 роки. Консультуючись у продавця, поставте йому запитання про доставку. Великі магазини, як правило, надають клієнтові ряд безкоштовних послуг, до них відносяться: доставка, підйом на поверх, занесення в квартиру. Обговоріть з продавцем зручний для Вас час. Грамотний консультант повинен поцікавитися у Вас про перешкоди при заносі меблів. Це можуть бути другі металеві двері, грати в тамбурі або кодові замки на під’їзді. Залиште в магазині свій контактний телефон, за необхідності Вам можуть зателефонувати і попередити про затримку доставки.
 
Купуючи меблі, необхідно з’ясувати у продавця, чи буде Вам доставлений товар зі складу або виставлений зразок. Якщо Ви купуєте товар з виставки, його потрібно ретельно оглянути, перевірити відсутність механічних пошкоджень і функціональність механізмів. На випадок виявлення браку знайте, що магазини можуть надати Вам знижку. Не забудьте запитати у продавця про надаваних магазином знижки. Це можуть бути карта «Золота середина», особиста картка магазину і т.п.
 
При отриманні меблів ще раз уважно її огляньте, переконайтеся в її комплектності, відсутності пошкоджень, наявності фурнітури. Меблі повинні мати паспорт з інструкцією по збірці і експлуатації, порушення правил яких може призвести до швидкого зносу меблів, зробить її непридатною, а Ви вже не зможете скористатися правом гарантійного ремонту. При виникненні спірних питань з магазином зверніться до закону про Захист прав споживачів або проконсультуйтеся у фахівця з товариства з захисту прав споживачів.
 
Виробники підроблених м’яких меблів підтверджують висловлювання про те, що не все що недорого може бути якісним і, на жаль, на свою користь: народ ведеться і свій вибір віддає більш дешевим меблям, забуваючи про більш важливі складові – практичність та міцність.

При придбанні м’яких меблів крім колірних і дизайнерських переваг, реалізувати які дуже просто з урахуванням великої кількості експонованих моделей, є ще цінові пріоритети, які досить різні, але в силу фінансових умов деяких верств покупців, виконати їх важче. Найбільший асортимент недорогих диванів і крісел для квартири пропонується на спеціальних виставках і ярмарках. Згідно зі статистикою, чверть вітчизняного ринку м’яких меблів представляє продукція іноземних заводів виробників, але це чи конфіскати, або низькосортна продукція з європейських країн. І тут ситуація виходить аналогічним чином: обсяг офіційно імпортованих протягом року меблів в три рази менше, ніж фактичні обсяги її продажу.
 
Ситуація, коли можна купити меблі недорого і тим більше не надійний товар діє першочергово . Фірмові магазини меблів і офіційні інтернет – магазини надають виключно якісний товар.
 
Покупець неодмінно правий! За даним гаслом ви маєте всі права при виборі меблів у спеціалізованих салонах, попросити у продавця до пред’явлення необхідну документацію про підтвердження якості подібної продукції. Дані про виробника та сертифікат відповідності меблів встановленим вимогам якості та надійності ніколи не будуть зайвими.
 
Нерідко в меблевих виробах застосовуються якісні пінополіуретани, які відчутно відрізняються від інших видів поліуретанів поліпшеними якостями і мають еластичність, підвищеною комфортністю, а зазначені властивості пінополіуретанів дозволяють гарантувати високі споживчі якості випущених виробів і їх рівень якості.
 
Ще одним з показників надійності меблів є пружинні блоки: двоконусні пружини, витки різного діаметру вільно рухаються і не повинні стикатися. Пошиття оббивки якісного дивана: надійні нитки, рівні шви.
 
У малогабаритних будинках меблі, як і деякі інші предмети побуту, виконують багато функцій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: