Як очистити одяг від косметики?

Щоденне використання косметики неминуче призводить до того, що один необережний рух може запросто призвести до появи її слідів на наших речах.

Що ж робити, якщо красиву білу блузку ненавмисно забруднили губною помадою або крапнули лаком для нігтів на нову спідницю? Давайте дізнаємося, як чинити в таких випадках і чим краще видаляти сліди косметики з наших улюблених речей.

Як вивести пляму від туші для вій?

Для видалення плями від туші для вій найкраще скористатися теплою водою з милом. Приготованим мильним розчином з звичайного господарського 72% мила потрібно обробити пляму і, не змиваючи мильний розчин, висушити. Підсохлу мильну плівку акуратно зішкребти, а тканина прополоснуть чистою теплою водою.

Як видалити плями від губної помади?

Також як і у випадку з тушшю, тут варто спершу спробувати замити пляму  господарським милом. Якщо це не допоможе, то можна скористатися медичним спиртом. Чистою ваткою змоченою в спирті акуратно протріть місце забруднення. Дуже ефективний наступний спосіб видалення плям від помади. Сліди губної помади потрібно засипати бурою, а потім прополоскати тканину в мильному розчині господарського мила, а потім – в чистій воді. Пляма від хімічної помади можна видалити, також використовуючи гліцерин. Для цього слід забруднене місце замочити в гліцерині на годину-півтори, після чого прополоскати в чистій злегка підсоленій воді.

Як видалити пляму від лаку для нігтів?

Якщо ви крапнули на ваш одяг лаком для нігтів, то пляму можна видалити таким чином. До місця забруднення прикладіть промокальний папір, а із зворотного боку тканини – ватний тампон, змочений в ацетоні. Промокальний папір міняти в міру необхідності. Продовжувати до повного зникнення плями.

Як видалити плями від крему?

Щоб видалити з одягу плями від крему, можна скористатися нашатирним спиртом і оцтом. Змочіть нашатирним спиртом місце забруднення, а через 3-4 хвилини – столовим оцтом. Після цього сполосніть холодною водою. Також для видалення плям від крему можна скористатися спиртом або бензином.

Як очистити речі від фарби для волосся?

Трапляється й таке, що при нанесенні на волосся забарвлюючого засобу, його краплі можуть потрапити на ваш одяг. Що ж робити в такому випадку? Плями від фарби для волосся можна видалити сумішшю нашатирного спирту і перекису водню в пропорції один до одного.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: