Як очистити організм від тютюнового диму?

Куріння, активне і пасивне, пов’язане з накопиченням в організмі людини токсичних речовин і важких металів, зокрема талію, миш’яку, свинцю, кадмію та інших. Всього в тютюновому димі міститься близько семи тисяч отруйних компонентів, з яких кілька тисяч беруть участь в патологічних механізмах.
 
Відомо, наприклад, що кадмій, канцероген 1 -го класу, викликає у жінок рак грудей, надлишок талії, вражає шлунково-кишковий тракт і нирки, свинець провокує анемію, впливає на роботу мозку.
 
До нещастя, важкі метали не виводяться з організму самостійно. Для жінки це більш небезпечно, тому що важкі метали несуть серйозні наслідки для її дітей. У курящих жінок діти частіше страждають алергіями, захворюваннями легень (кашляють), у них сповільнюється фізичний і розумовий розвиток.
 
Щоб очистити організм від важких металів, необхідно вдатися до допомоги лікарських або природних сил:
 
1. Успішно виводять токсини ягоди журавлини, брусниці, горобини, морошки, лохини.
 
2. Ртуть виводить кінза, яку можна вживати в сирому або завареному вигляді з різними стравами.
 
3. Ентеросгель – ентеросорбент з високою біовмісткіст’ю – ефективно виводить важкі метали.

4. Інгаляції. Для інгаляцій підходять трав’яні збори з хвої сосни, ялиці, кедра і ялівцю; листя дуба, чорної смородини, евкаліпта, берези; квітів липи, ромашки, лаванди; трави м’яти, шавлії, полину.

5. Фізичні навантаження. Аеробіка, плавання, біг допоможуть вашому організму швидше запустити механізм очищення легенів.

 
6. Дихальна гімнастика, а зокрема «повне дихання йогів» ефективно стимулює очищення дихальних шляхів і допомагає слизу вийти назовні. Крім того ці вправи надають зміцнюючу дію на імунну систему і є хорошою профілактикою захворювань серцево-судинної системи.
 
7. Харчування. Допомагають очистити дихальну систему після куріння цибулю і часник. Крім того фітонциди, що містяться в цих продуктах, надають антибактеріальну дію і запобігають розвитку простудних захворювань.

8. Баня допомагає очистити не тільки легені, але і розкриває пори шкіри, через які тіло краще дихає. Рекомендують використовувати при цьому дубовий або пихтовий віники і хвойні масла.

 
9. Прогулянки по хвойному лісі. Повітря в хвойному лісі насичене фітонцидами, здатними стимулювати роботу дихальної системи нашого організму.

 
Очищення організму від важких металів запобігає розвитку тяжких захворювань у тих, хто кинув палити, і тих, хто продовжує .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: