Як очистити праску з тефлоновим покриттям?

Сучасні праски з тефлоновим покриттям практично не потребують постійного догляду та очищення. Але навіть на підошвах найдорожчих моделей можуть утворитися плями, які не дадуть нормально пропрасувати речі. До того ж забруднення можуть стати причиною псування тканини. Очистіть тефлонове покриття праски за допомогою простих рекомендацій.
 
У господарських магазинах можна придбати спеціальний хімічний олівець, який підходить для чищення будь-яких поверхонь прасок. Насамперед потрібно включити праска і гарненько її розігріти, потім вимкніть з мережі і натріть тефлонову підошву праски олівцем. Далі почне відбуватися хімічна реакція, після якої легко видаляються забруднення і накип за допомогою звичайної м’якої серветки. Речовини, що виділяються під час реакції, абсолютно безпечні для здоров’я. Неприємний запах – це лише наслідок виділення парів нашатирного спирту.

Якщо під рукою не виявилося спеціального олівця для чищення праски, можна скористатися столовим оцтом. Візьміть вафельний рушник (або невеликий відрізок від нього) і змочіть в оцті. Тепер акуратно потріть підошву праски. Врахуйте, що прилад не повинен бути включеним в мережу. Щоб отримати хороший результат, можна зробити з нашатирного спирту й оцту розчин (у рівних пропорціях), яким і потрібно протерти підошву праски. Якщо забруднення відтерлось не повністю, нагрійте праску і погладьте серветку, змочену в приготованому розчині. Рекомендується проводити таку чистку на балконі або біля відкритого вікна. Не забудьте при цьому провітрити приміщення.
 
Використовуйте для чищення тефлоновою підошви праски таблетку гідропериту. Проводити дану процедуру рекомендується на лоджії або в добре провітрюваному кімнаті для виключення різкого запаху. Увімкніть праску в мережу і нагрійте до максимальної температури, потім обережно проведіть по забрудненій підошві таблеткою гідропериту (акуратно, щоб не обпектися), при цьому почне відбуватися сильне виділення газу. На завершення протріть остигнулу тефлонову підошву праски вологою ганчірочкою, видаліть залишки таблетки. Витріть насухо праска м’яким матеріалом, що не залишає ворс.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: