Постійно мучить неприємний запах з рота, під час прийому їжі ви постійно відчуваєте неприємний присмак? У такому випадку у вас наліт на язиці. Його потрібно обов’язково видаляти періодично. Адже коли немає нальоту на язиці, ви відчуваєте повноцінний смак їжі.
 
Також колір нальоту може розповісти про різні хвороби, які є в організмі у людини.
 
Що означають кольори нальоту!
 
Якщо у вас щільний білий наліт на язиці, то з цього випливає, що у вас затримується їжа в кишечнику.
 
Якщо наліт язика жовтого кольору, то у вас є серйозні порушення з травною системою.
 
Якщо жовтий наліт не спадає протягом 5 днів, це говорить про те, що у вас напевно хвора печінка. Варто обов’язково звернутися до лікаря.
 
Якщо наліт на язиці сірого кольору, то це свідчить про те, що у вас проблеми з шлунком і кишечником.
Шкребки для очищення
 
Ще в 15 столітті люди стали придумувати різні способи для видалення нальоту з язика. Починаючи з 17 століття стали активно користуватися скребками для язиків, звичайно, вони виглядали зовсім інакше, ніж зараз. Наприклад, в Китаї це було пристосування, покрите товстим шаром позолоти.
 
На даний момент скребок придбав зовсім іншу форму. Тепер вони випускаються з пластику. За рахунок цього скребок нам прослужить недовго, і його доведеться міняти так само, як і зубну щітку.
 
На сьогоднішній день є два види скребка. Перший вид це коли скребок має щетину. За допомогою неї можна м’яко й делікатно очистити язик. Другий вид, це коли скребок має загострений кінець.
 
Зовсім недавно на зубних щітках стали на зворотному боці робити скребок для язика. Дане пристосування дуже зручне. Пам’ятайте, що язик має бути так само добре очищений, як і ваші зуби.
 
Існує кілька способів очищення язика від нальоту:
 
1 спосіб. Даний спосіб запропонували йоги. Даний спосіб здійснюється за допомогою кінчиків пальців. Для проведення цієї процедури потрібно скласти разом вказівний, середній і безіменний палець і потім їх потрібно просунути досить глибоко в гортань. Шкребти потрібно до тих пір, поки корінь язика не стане чистим. Також навколишнє порожнина повинна бути очищена від слизу і мокротиння. Після повного очищення язика потрібно змастити поверхню і корінь язика соняшниковою олією. Таку процедуру йоги рекомендують застосовувати два рази на день.
 
2 спосіб. Після сну спеціально заведеній гладкій ложці, потрібно починаючи від кореня язика і до його кінця знімати акуратно і ретельно наліт. Після цієї процедури ретельно промити порожнину рота спеціальним розчином.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.