Як одягтися на співбесіду?

Отже, питання як одягтися на співбесіду мучить багатьох, і, зрозуміло, мета тут не потрясти весь офіс своїм стилем, а справити хороше враження на роботодавця, як наслідок – отримати роботу.

 
Отже, по-перше, ми зупиняємося на діловому стилі, але все ж це не повинен бути самий, що ні на є парадним костюм. Рекомендуємо одягтися на співбесіду так, як ви зможете ходити на роботу кожен трудовий день.
 
Можна підібрати гардероб,виходячи з типових уявлень про те, як повинен виглядати працівник в тій чи іншій сфері діяльності. Наприклад, системному адміністратору, або програмісту(інакше кажучи, коли робота не змушує спілкуватися з людьми, потенційними клієнтами і т.п.) цілком дозволено пересуватися в джинсах і сорочці (НЕ ЗАВЖДИ, адже у кожної компанії свій дрес код). Якого роду менеджер з продажу, в свою чергу, повинен завжди виглядати «з голочки», в акуратному і свіжому костюмі.
 
Можна вдатися до маленької хитрості і провести свого роду розвідку: зайдіть в офіс компанії, куди Ви збираєтеся влаштовуватися, під виглядом клієнта – і зверніть увагу, у що одягнені співробітники. Можливо, Ви зможете почерпнути потрібну інформацію, просто «полазити» на сайті компанії, подивившись фото і т.п.
 
Тепер трохи конкретики.Чоловікам на співбесіду краще одягнути …Найкраще зупинитися на строгому костюмі, спокійного тону (навіть якщо Ви зібралися влаштовуватися фізруком, в районну школу). Шкарпетки в тон взуття і краватці (якщо вона буде), у всьому ансамблі – по менше яскравих елементів. Позбавляємося від пірсингу,упорядковуємо особу.
 
Жіночий одяг для співбесіди. Ні в якому разі – НЕ сукню! Такий одяг асоціюється з легкістю. А легкість слідом – з легковажністю. А всім потрібні відповідальні працівники! Кращим варіантом, також як і для чоловіків, стане строгий костюм. Низ – брюки, або спідниця. У випадку останнього – обов’язково нижче коліна. Каблук середній, або низький: Ви не по подіуму крокувати збираєтеся.
 
Деякі поширені помилки:
 
– Ремінь або шкарпетки відрізняються кольором від кольору взуття.
 
– Занадто короткі або занадто довгі штани, сорочка.
 
– Майка під сорочкою або блузкою.
 
– Штани і кросівки, спортивний джемпер на сорочку і будь-які інші варіанти змішування стильових напрямів в одязі.
 
– Наявність якихось дорогих аксесуарів: у того хто проводить співбесіду може таких не виявитися і як наслідок, виробиться неприхильність до вас. А якщо перестаратися з дорогими аксесуарами (на зразок телефонів або товстенних золотих ланцюгів), то роботодавець може подумати, що Ви з багатої сім’ї і стимул якісно працювати у вас зовсім відсутній.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: