Процедура оформлення уживаного авто. Хочете купити новий Bugatti Veyron, але не маєте можливості? Зате маєте можливість купити новий ваз, але не маєте бажання? 
 
1.І тут геніальне рішення приходить само собою: адже можна купити чудову машину, хай не тільки із заводу, нехай в салоні не пахне новою шкірою,нехай на лічильник не нулі, але ось же вона, найкрасивіша і найбажаніша, ВАША машина! Але чи впевнені ви, що все зробили правильно і кермо не вислизне з рук після того, як гроші, настільки ретельно і скрупульозно відкладаються на придбання, перекочували з вашої кишені в кишеню продавця? Отже, поспішаємо оформити своє придбання у відповідності з усіма літерами закону. 
 
2. Одним із способів законно оформити авто з пробігом є отримання довідки-рахунка. Він доситьпо ширений серед автолюбителів. Цей спосіб полягає в тому, що на зняту з облікупродавцем машину спільно з покупцем оформляється довідка-рахунок, транзитні номери. Дані нового власника вносяться в ПТС, і право власності на машину зцього моменту повністю переходить до покупця. 
 
3. Ще одним способом підтвердження прав на користування автомобілем, купленим з рук, є складання договору купівлі-продажу без посередників продавцемі покупцем. Право власності на автомобіль переходить до покупця при підписанні договору. 
 

4. Чи є спосіб оформлення простіше? Є! Можна оформити довіреність. У такому випадку ви сміливо можете пересідати за кермо автомобіля відразу при передачігрошей і ганяти на ньому, не втрачаючи часу. Ви зможете  продати придбанеавто, або подарувати його. Але в даному випадку авто все ж залишається невашою власністю, і якщо продавець заборгував комусь гроші,  виконавча служба може арештувати його майно втому числі і машину. У випадку раптової смерті продавця його спадкоємці також можуть відібрати у вас машину, взагалі існує багато нюансів з приводу довіреності на авто, ми озвучили основні.
 
5. Звичайно, самий надійний, але досить дорогий спосіб оформлення покупки- звернення до нотаріуса. Звичайно, цей крок обійдеться в значну суму, але якісна перевірка законності здійснюваної операції дасть вам упевненість в тому,що на автомобіль не оформлений кредит або він вже виплачений, що автомобіль не значиться серед викрадених і т.п
 
6.Треба підмітити,що постановка купленої машини на облік являє собою тільки допуск її до експлуатації на дорогах загального користування, а не реєстрацію прав власності. 
 
Вдалої покупки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.