Як оформити покупку уживаного автомобіля?

Процедура оформлення уживаного авто. Хочете купити новий Bugatti Veyron, але не маєте можливості? Зате маєте можливість купити новий ваз, але не маєте бажання? 

 

1.І тут геніальне рішення приходить само собою: адже можна купити чудову машину, хай не тільки із заводу, нехай в салоні не пахне новою шкірою,нехай на лічильник не нулі, але ось же вона, найкрасивіша і найбажаніша, ВАША машина! Але чи впевнені ви, що все зробили правильно і кермо не вислизне з рук після того, як гроші, настільки ретельно і скрупульозно відкладаються на придбання, перекочували з вашої кишені в кишеню продавця? Отже, поспішаємо оформити своє придбання у відповідності з усіма літерами закону. 

 

2. Одним із способів законно оформити авто з пробігом є отримання довідки-рахунка. Він доситьпо ширений серед автолюбителів. Цей спосіб полягає в тому, що на зняту з облікупродавцем машину спільно з покупцем оформляється довідка-рахунок, транзитні номери. Дані нового власника вносяться в ПТС, і право власності на машину зцього моменту повністю переходить до покупця. 

 

3. Ще одним способом підтвердження прав на користування автомобілем, купленим з рук, є складання договору купівлі-продажу без посередників продавцемі покупцем. Право власності на автомобіль переходить до покупця при підписанні договору. 

 

4. Чи є спосіб оформлення простіше? Є! Можна оформити довіреність. У такому випадку ви сміливо можете пересідати за кермо автомобіля відразу при передачігрошей і ганяти на ньому, не втрачаючи часу. Ви зможете  продати придбанеавто, або подарувати його. Але в даному випадку авто все ж залишається невашою власністю, і якщо продавець заборгував комусь гроші,  виконавча служба може арештувати його майно втому числі і машину. У випадку раптової смерті продавця його спадкоємці також можуть відібрати у вас машину, взагалі існує багато нюансів з приводу довіреності на авто, ми озвучили основні.

 

5. Звичайно, самий надійний, але досить дорогий спосіб оформлення покупки- звернення до нотаріуса. Звичайно, цей крок обійдеться в значну суму, але якісна перевірка законності здійснюваної операції дасть вам упевненість в тому,що на автомобіль не оформлений кредит або він вже виплачений, що автомобіль не значиться серед викрадених і т.п. 

 

6.Треба підмітити,що постановка купленої машини на облік являє собою тільки допуск її до експлуатації на дорогах загального користування, а не реєстрацію прав власності. 

 

Вдалої покупки!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: