Які основні переваги навчання у приватній школі?

Вибір школи для небайдужих батьків завжди є складним. Адже для своїх діток вони прагнуть найкращого. Хочеться, щоб і рейтинг був високий у навчального закладу, і викладачі хороші, і умови комфортні, і підхід індивідуальний… Як показує практика, серед приватних шкіл знайти максимально наближений до ідеального варіант буде значно простіше. Якщо у вас є змога інвестувати в навчання певну суму, то краще не відмовлятись від такої можливості. Варто лише перейти на сайт школи «Базис», аби зрозуміти всі переваги приватного навчання. Які саме плюси дає такий варіант? Відшукаємо відповідь на це питання разом.

 

Індивідуальний підхід

В першу чергу, приватна школа – це індивідуальний підхід до кожної дитини. Погодьтесь, у комунальних установах із класами по сорок чоловік важко до кожного школяра підходити індивідуально. Приватні ж школи приємно радують невеликими за чисельністю класами, відповідно викладачі мають змогу краще познайомитись із кожним учнем, приділити більше уваги. Щоправда, заховатись від уваги в приватному закладі складно, так само, як і бути «як усі». Приватна освіта дозволяє вчителям щодня опитувати кожну дитину із кожного предмету. Тож сподіватись на те, що «сьогодні пронесе» в таких установах ніяк не вийде.

«Все включено»

Величезною перевагою приватного навчання є можливість залишити дитину на цілий день у школі, що особливо актуально для зайнятих батьків першокласників. При цьому:

  • дитина буде нагодована,
  • усі домашні завдання зроблені,
  • та й про відпочинок школяра вчителі не забудуть.

У багатьох приватних школах облаштовані цілі кімнати для відпочинку зі зручними диванами, спортивними куточками, іграми, акваріумами та навіть ліжками. Зазвичай, державна школа таких переваг не дає. Приватний же навчальний заклад дарує свого роду «все включено». До того ж при таких школах діє чимало гуртків та факультативів. Тобто ваше чадо не просто освоює шкільну програму, а й активно розвиває світогляд.

Питання безпеки

Ключовим моментом при виборі школи часто стає не навчальна програма, а безпека. Сучасні приватні школи Києва радують закритою територією, наявністю професійної охорони. Потрапити всередину навчального закладу сторонній людині – практично неможливо. У таких умовах і батькам значно спокійніше, і освіта здобувається завзятіше, коли дитина почуває себе у безпеці.

Фінансовий момент

Та й ціна навчання у приватних школах є питанням дискусійним. З одного боку може здатись, що вартість – дорога і на цьому можна було б зекономити, віддавши дитину до комунальної школи. Проте і державні навчальні заклади зазвичай залишаються безкоштовними лише на папері. Ні для кого не секрет, що батьки змушені здавати кошти на різного роду ремонти, оздоблення кабінетів, нові парти, посібники… З приватними школами дещо простіше. Ви одразу сплачуєте певну суму, зате пізніше жодних додаткових витрат не маєте. Таким чином, можна одразу спланувати сімейний бюджет.

Як висновок, приватні школи можуть похвалитись цілим рядом переваг. Тож не дивно, що з кожним роком сучасні батьки все частіше надають перевагу саме такому варіанту навчання для своїх діток.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: