Як отримати великий урожай помідорів?

Помідори – це культура, при вирощуванні якої необхідно дотримуватися деяких правил . Тільки в цьому випадку можна отримати багатий врожай.

Своєчасно підгодовуйте томати. Якщо ви вирощуєте їх через розсаду, то першу підгодівлю необхідно проводити через 12-14 днів після утворення на рослинах першого листа. Наступного разу помідори слід підгодувати за 10 днів до пересадки на постійне місце. 

Для добрива приготуйте суміш з 5 г аміачної селітри, 30 г суперфосфату і 15 г сірчанокислого калію, потім розведіть її в 10 л води. Удобрюйте рослини з ранку, попередньо поливши їх. Після цього обприскайте помідори чистою водою, щоб змити з них залишки підгодівлі.

Під час похмурої погоди у квітучих помідорів погано зав’язуються плоди, так як пилок стає липким і запилення практично не відбувається. Щоб поліпшити процес зав’язування, обробіть рослини 0,02% розчином борної кислоти.

Поливати помідори необхідно не часто, але рясно. Щоб кущі помідорів добре росли і розвивалися, регулярно підсапуйте і рихліть грунт у міжряддях.

Вирощуючи помідори, не використовуйте в якості добрива свіжий гній. В іншому випадку у них почнеться активне зростання пасинків, утворюються великі листи, утовщюються стебла, а ось плоди стануть погано зав’язуватися і повільно рости.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: