Для всіх батьків хвороба їхнього малюка, це завжди переживання і страхи, як допомогти малюкові, як полегшити біль. У зимовий період особливо актуальна тема простудних захворювань.

 
Все частіше мами намагаються лікувати своїх дітей, уникаючи прийому медикаментів, і намагаються знайти народні методи, які їм у цьому допоможуть.
 
Одним із способів боротьби з такими захворюваннями, є і донині, теплові процедури, а просто кажучи, потрібно попарити ноги дитині. Це допоможе поліпшити кровообіг і хвороба відступить швидше.
 
Давайте поговоримо про те, як це правильно робити. По перше варто відразу сказати, що така процедура протипоказана, якщо у дитини висока температура. Інакше, якщо у дитини сильний жар, то це може тільки нашкодити.
Що потрібно робити, коли застуда або кашель
 
Парити ніжки малюка можна як у воді з гірчицею, так і з додаванням різних ароматичних масел. Таким чином, ви не тільки парите ніжки, а й робите інгаляцію, так як дитина вдихає їх пари.
 
1. В неглибокий таз налийте води, покладіть на дно рушник. Температура води повинна бути не більше 37 градусів. Розмішайте в тазу з водою 1-2 ч.л. гірчиці. Опустіть ніжки малюка в таз. Пам’ятайте, що не можна опускати ноги дитини відразу в гарячу воду.
 
2. Коли вода почне остигати, потрібно, потроху додавати гарячої води і перемішувати. Перевіряйте воду рукою, щоб не допустити опіку ніг малюка.
 
3. Воду можна доливати кілька разів, але пам’ятайте, що сама процедура не повинна тривати більше 15 хвилин.
 
4. Після того, як ви помітите, що шкіра трохи почервоніла, необхідно вийняти ноги, витерши їх насухо рушником, одягнути шкарпетки.
 
Дану процедуру можна робити кілька разів на день, але не більше 4, до настання поліпшення стану дитини.
 
Нехай ваш малюк буде здоровий і кашель із застудою обійдуть його стороною!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.