Як перемогти стрес?

Немає в світі людини, яка не випробував на собі стрес. Дуже багато людей стикаються з труднощами. Ніщо так не обтяжує людини, як перебування наодинці зі своєю проблемою, що має високу і кам’яну стіну. Але треба пам’ятати:  “Після бурі завжди виходить сонце”.

Треба навчитися тримати удари життя. Навчитися терпіти. Більше читати. Спілкуватися з розумними людьми. Часто у спілкуванні з мудрою людиною або при читанні книги можна отримати відповідь на своє питання. У будь-якому випадку, треба перетерпіти ситуацію і вихід неодмінно знайдеться. Треба буде його просто побачити. Ось деякі поради, як долати стрес, зневіру, труднощі.

Найти улюблене хобі

У кожної людини є талант. Просто треба вміти знайти його в собі і розвинути. Хтось може виявити в собі здатність писати вірші або статті на різні теми. Хтось добре раніше грав на гітарі, ось візьміть і згадайте колишнє. Хтось, може, знайде в собі художника. Взагалі, людина може зайнятися тим, що його душі завгодно. Головне, щоб хобі приносило задоволення. Тоді піднімається самооцінка. Навколишні теж можуть підняти вам настрій, дивлячись на ваші роботи або творчість. В ідеалі, хобі – це добре оплачувана робота.

Фізичні заняття

Всі знають, як благотворно впливають на організм фізичні вправи. Поліпшується кровообіг, м’язи стають міцнішими, поліпшується самопочуття і настрій. Необов’язково бігти крос. Можна ввечері просто прогулятися. Або вранці після сну через дві години, щоб організм прокинувся, піти на стадіон і пройтися кілька кіл. Зробити віджимання, підтягування, присідання. Після піти додому і прийняти холодний душ. При фізичних вправах працюють м’язи, добре транспортується кров по організму, а значить гарний настрій і хороше здоров’я гарантовані.

Перегляд хорошого фільма 

Від перегляду хороших фільмів піднімається настрій. Людина починає порівнювати своє життя з життям героїв і думати: а у мене не так вже все й погано. Іноді можна почути з фільму відповідь на свій довгоочікуваний питання або побачити якийсь життєвий приклад, який надалі допоможе вам у житті. Фільми, зняті на достовірних фактах, надають людині сили.

Поїздка на природу з друзьями

Озбройтесь фотоапаратом і знімайте красу природи. Спорудіть багаття, підсмажте шашлик. Походіть по горах, прислухайтеся до тиші, співу птахів, звуку вітру. Зупиніть мить і подивіться на свої проблеми з висоти гір, з боку іншої людини. Після приїзду додому фотографії довго ще будуть нагадувати ці приємні хвилини.

Читання книг і статей

В Інтернеті можна знайти практично будь-яку інформацію . Буде правильно шукати її з різних джерел. Як обробляти інформацію: порівнювати з тим, що ви вже дізналися, включати логіку, розум. Не завжди навіть авторитетний вчений буває об’єктивний. Читання хороших книг завжди розвиває мозок в цілому. Мозок стає «сильніше» до виниклих труднощів. Все йде від мозку. Чим більше ми знаємо, тим більша ймовірність вирішення проблеми. Більше читайте мудрі книги, знаходите розумні і перевірені роками статті. Зміцнюйте читанням всі відділи мозга.

І наостанок … «Ніколи не здаватися» – на перший погляд, прості слова, але з дуже глибоким змістом. Ми є те, що бачимо і дивимося. Як сказав один учений, ми – «хімія», на нас все впливає, що ми дивимося, що читаємо, що слухаємо. Головне, щоб інформація, яку ми сприймаємо, приносила нам тільки користь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: