Як перетворити PDF в Word?

Універсальний формат PDF призначений для передачі та розповсюдження документації в електронному вигляді. Функції безпосереднього редагування тексту в даному форматі ускладнені. Якщо ж все-таки виникає необхідність редагування файлу з розширенням PDF, його рекомендується конвертувати в формат якого-небудь текстового редактора, наприклад в формат документа Microsoft Word.

Особливості формату PDF

Формат PDF може містити як текстову складову, так і графічні об’єкти (зображення). Іноді зображення в документі PDF представляють собою сканований текст. Особливості кожного конкретного документа PDF і поставлені вами завдання по редагуванню визначають вибір методів перетворення файлу PDF в формат Microsoft Word (DOC).

Використання буфера обміну

Цей метод простий, але він веде до втрати вихідного форматування документа і фактично є ручним складанням нового документа. Скористайтеся будь-якою програмою для перегляду файлів PDF, що має функції копіювання тексту та зображення. Відкрийте у вікні перегляду файл PDF. Виділіть фрагмент тексту з документа PDF і скопіюйте його в буфер обміну. Відкрийте редактор Microsoft Word і вставте текст з буфера. Точно так ви можете вчинити і з зображеннями. По закінченні редагування збережіть отриманий файл з розширенням DOC.

Цей метод іноді цілком достатній для роботи з невеликими документами, до того ж він не вимагає установки на комп’ютер дорогих програм.

Робота з програмами Microsoft Word 2013 і LibreOffice 3.3

Програма Microsoft Word 2013 вміє відкривати і редагувати документи PDF. Ця програма платна, але працювати в ній зручно. Відкривши файл PDF в програмі Microsoft Word 2013, обов’язково відразу збережіть його як DOC, і тільки потім приступайте до редагування. Це дозволить вам зберегти вихідне форматування документа. Безкоштовний LibreOffice 3.3 також має розширення PDF Import для роботи з файлами PDF і може зберігати документ у форматі DOC.

Програми для конвертації файлів PDF

Існує велика кількість програм-конвертерів для перетворення файлів PDF в формат DOC Microsoft Word. Серед них є як платні, так і безкоштовні, і не всі вони працюють досить коректно. Якщо ви хочете здійснити дане перетворення із збереженням форматування, вам може підійти програма Solid Converter PDF. Відкрийте файл PDF в цій програмі і виберіть серед значків меню функцію «Конвертувати в Word». Далі відкриється вікно налаштувань, в якому ви можете вибрати потрібні і приступити до конвертування. Програма Solid Converter PDF цікава тим, що має вбудовану функцію розпізнавання сканованого тексту.

Розпізнавання тексту

Досить часто можна зустріти документи PDF, в яких інформація представлена ​​у вигляді сканованих сторінок з текстом. Якщо текст не рукописний і не виконаний химерним шрифтом, його можна розпізнати і експортувати в документ Microsoft Word як текст, а не зображення. Кращою програмою для вирішення цього завдання є ABBYY FineReader. Природно, для розпізнання тексту певною мовою програма ABBYY FineReader повинна вміти працювати зі шрифтами даної мови. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: