У пачці магазинного вершкового масла може виявитися зовсім не масло, а суміш рослинних жирів або маргарин. Як відрізнити масло від підробки візуально і як перевірити його на якість в домашніх умовах – читайте далі…

Зовні, тобто візуально, якісне натуральне масло має білий (не жовтий) відтінок. Масло має бути ламким, розсипчастим і погано намазувати на хліб. Якщо ж масло пахне чудово, жовте на колір і розмазується, будучи замороженим, відмінно на скибочку хліба, знайте, це не справжнє масло, а рослинна суміш. Тільки рослинні масла добре розмазуються, навіть якщо пачка псевдо масла щойно витягнута з морозилки.

Вірний спосіб перевірки масло на наявність шкідливих рослинних добавок: заморозьте пачку масла до твердого стану і спробуйте з усією сили кинути об підлогу (краще на бетонну основу). Якісне масло від удару розколюється і кришиться, а суміш рослинних жирів не розколюється, а перетворюється від удару в глино подібну масу. Спробуйте перевірити на якість те масло, яке знаходиться у вашому холодильнику.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.