Як пережити розлучення ?

На жаль, не завжди ми робимо правильний вибір, не завжди ми хочемо того ж самого, що і наша половина. Але найнеприємніше – це усвідомлювати, що любов часто, практично завжди, коротше, ніж життя. Коли вона проходить, колись закохані подружжя починають дивитися один на одного зовсім інакше, як ніби вперше бачать, починають по -справжньому знайомитися з тим, з ким жили весь цей час під одним дахом. І не завжди їм подобається той, кого вони бачать і впізнають. Найчастіше, саме тому відбуваються розставання й розлучення. І, начебто, має стати легше, але легше не стає. До того ж, бажання розлучитися не завжди спільне і тому, хто не розлюбив, не охолов, болючіше подвійно.
 
Так, як же краще і безболісно пережити розлучення?
 
1. Привести себе в порядок. Будучі у шлюбі, більшість жінок сильно розслабляються і зовсім забувають про те, що, одружившись, чоловік, не осліп, а просто одружився, вибравши ту, яка була гарна собою як внутрішньо, так і зовні . Тому, з роками потрібно ставати тільки краще, стрункіше, привабливіше. Але частіше буває навпаки. До того ж, народивши, і намагаючись поєднувати роботу з доглядом за дитиною, чоловіком і будинком, на себе не залишається часу. Так от, неважливо, з якої причини ви розлучилися, і хто був ініціатором цього заходу. Найважливіше, що тепер у вас звільнилося час, і ви можете, точніше, ви зобов’язані витратити його на себе. Знову почніть ходити в салони краси, або, якщо не дозволяють кошти, хоча б просто почніть кожен день мити і укладати волосся, наносити макіяж, регулярно робити маски, пілінг, манікюр і педикюр. Не в надії, що найближчу ніч ви будете спати ні одна, а для себе. Для того, щоб подобається собі в дзеркалі, відчувати себе впевнено і просто тому, що жінка зобов’язана бути красивою і доглянутою.
 
До речі, постежите, за своїм харчуванням. Ні в якому разі, не топіть свої переживання у вині і не заїдайте їх смачною, але не корисною їжею. Набагато ефективніше будуть фізичні навантаження, будь то спорт або генеральне прибирання квартири.

2 . Звернутися за допомогою до психолога. Якщо відчуваєте, що у вас немає сил, щоб самостійно впорається з переживаннями і депресією, найкраще звернутися до психолога. Хороший спеціаліст допоможе вам подолати кризу і знайти новий сенс життя, допоможе не циклитися на проблемі і дасть подивитися на неї з інших сторін, з яких вона перестане здаватися катастрофою. Важливо вибрати хорошого спеціаліста. Так само важливо, як і вибрати хорошого стоматолога і перукаря. Навіть ще важливіше. Малодосвідчені психологи  які такими є тільки за дипломом не те, що не допоможуть, а навіть можуть і нашкодити.
 
3 . Змінити роботу та / або місце проживання. Якщо доля і колишня друга половина змусили вас змінити життя, тоді має сенс змінити його, що називається, по всіх «фронтах». Пошук нової роботи і нового місця проживання – те, що, насправді, зможе відвернути вас від переживань і послужить непоганий терапією від нудьги. Новий будинок, точно так само, як і робота, захоплять вас з головою, і у вас не буде часу на сумні думки і оплакування колишньої любові. А саме це вам і потрібно.
 
4 . Почати активно дружити. Всім відомо, що сім’я замінює все, в тому числі і друзів, тому з її появою багато близькі друзі відходять на другий план, або ж зовсім зникають з життя. Після розлучення – саме час почати активно дружити, реанімувати стару дружбу і почати заводити нові знайомства. Вам же потрібно проводити з кимось час, ходити на культмасові заходи, запрошувати когось у гості, та й просто в черговий раз «поплакатися в жилетку». До речі, велика ймовірність, що вони теж  вас потребують.
 
5 . Піти на жіночі медитації та тренінги. Коли настає розлучення, більшість жінок втрачають орієнтири, перестають розуміти, як жити далі, бояться, що назавжди залишаться самотніми, тому, що більше не зможуть зустріти гідного чоловіка або ж самі не захочуть ні з ким зближуватися. Загалом, займаються самоїдством, псують собі життя і нерви. Щоб це припинити і знову почати жити в гармонії з собою, відчути себе красивими, жіночними і щасливими, жінкам варто сходити на одну або кілька жіночих практик або тренінгів. Досвідчені тренери, атмосфера, вправи і практики обов’язково принесуть користь.
 
6 . Почати активно знайомитися з протилежною полом. Якщо, будучи в шлюбі, ви весь час залишалися вірною своєму чоловікові і абсолютно забули про те, як знайомитися з чоловіками, кокетувати і фліртувати, то доведеться все це згадати, заново в собі культивувати, почати практикувати і перестати соромитися. Можна в публічних місцях, а можна на сайті знайомств. Головне, не почати терміново активно шукати заміну чоловікові. Відпочиньте, озирніться, прийдіть у себе, поживіть для себе. Якщо вам не вистачає чоловіка поруч, на час замініть одного постійного увагою і залицяннями декількох. Після розлучення у вас для цього представилася чудова можливість. Навіть якщо вам вже під 50 або трохи за …

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: