Як підготувати дитину до щеплення?

Для того щоб вакцинація була успішною і безпечною для малюка, рекомендується дотримуватися декількох простих умов.

1. Щеплення необхідно проводити тільки здоровій дитині.

2. Напередодні вакцинації уважно поспостерігайте за станом дитини, її поведінкою. Чи не став малюк трохи млявим, більш капризним – це можуть бути ознаки початку захворювання.

3. Перед щепленням обов’язковий огляд дитини педіатром. Він також повинен буде виміряти температуру. В деяких випадках необхідно буде здати аналізи крові і сечі.

4. На прийомі розкажіть лікареві про симптоми, які можуть мати відношення до хвороби, також повідом про те, чи контактувала дитина протягом останнього тижня з хворими.

5. На час підготовки до вакцинації необхідно виключити будь-які контакти малюка з потенційними джерелами інфекції. Краще утриматися від походів у гості, а для прогулянок вибирати не людні місця.

6. Також не рекомендується в період вакцинації відлучати дитину від грудного вигодовування.

7. За тиждень до щеплення не вводьте в раціон дитини, а також в свій раціон (якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні) нові продукти, щоб уникнути подвійного навантаження на імунну систему дитини. Адже на новий продукт у малюка може виникнути алергічна реакція.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: