Як підібрати меблі для однокімнатної квартири?

Невелика квартира – це не привід для зневіри, адже якщо правильно підібрати меблі, можна заощадити місце навіть на маленькій площі.

Використовуйте диван замість ліжка, в складеному вигляді він займає невелику площу. Для сну його можна трансформувати у велику ліжко, а також використовувати як посадочне місце для гостей. 

Вибирайте матову меблі світлого кольору, так як темні тони зорово зменшують простір і обтяжують його. Щоб пом’якшити обстановку, підійдуть дивани та стільці з обтічними формами.

Підвісьте телевізор на спеціальні кронштейни, так ви заощадите вільне місце на підлозі. Зберегти дорогоцінний простір можна, якщо замість тумбочки біля ліжка повісити кілька невеликих полиць, на них помістяться необхідні вам дрібниці, а також лампа і книги.

Найбільш відповідний варіант шафи для однокімнатної квартири – це купе. Розсувні двері такої моделі допомагають заощадити місце, а велике дзеркало візуально розширює простір.

Замість столу можна використовувати стільницю з підставкою, вона кріпиться до стіни і піднімається тільки з потреби. Не займе багато місця в невеликій квартирі і розкладний стіл -книжка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: