Як підігріти зціджене грудне молоко?

Якщо ознайомитися з правилами і виконувати точні рекомендації, як зберігати і розігрівати зціджене грудне молоко, сучасної мамі можна не турбуватися, що малюк не отримуватиме здорову та корисну їжу в її відсутність.

Як правильно зберігати і підігріти зціджене грудне молоко?

Добре відомо, що грудне молоко в певних умовах має досить великий термін придатності. Залежно від температурного режиму цей продукт може зберігати свої властивості і не псуватися до 8 днів. Попередня заморозка молока збільшує термін придатності до шести місяців.

Якщо мама планує залишити малюка ненадовго і пропускає всього лише одне годування, в цьому випадку зціджена порція молока не охолоджується і не підігрівається. Якщо ж час відсутності більш тривалий, тоді постає питання, чи можна підігрівати грудне молоко.Однозначно відповідь позитивна, але варто пам’ятати, як правильно розігріти заморожене зціджене грудне молоко, щоб воно не втратило своїх властивостей.

Як підігріти зціджене грудне молоко?

По-перше, перед тим як розігрівати грудне молоко, його необхідно розморозити. Для цього краще переставити ємність з вмістом з морозильної камери в холодильник, поки воно не розтане.

Після того як зціджене грудне молоко стало рідким, його можна підігріти на водяній бані, під струменем теплої води, в спеціальному приладі – підігрівач для пляшечок. Важливо стежити за тим, щоб температура води не перевищувала 40 градусів, а розігріте молоко було в межах 36-37.

Ні в якому разі не можна кип’ятити зціджене грудне молоко, підігрівати в мікрохвильовій печі, а також заново заморозити або розігріти, так як такі дії не тільки приведуть до втрати всіх корисних компонентів, але і, цілком імовірно, стануть причиною отруєння.

Не заморожене молоко підігрівається таким же способом, тільки без попередньої розморозки .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: