Як підняти продажі в своєму магазині?

Як підняти продажі в своєму магазині і залучити покупців, не витрачаючи грошей на рекламу?Це питання турбує всіх малих підприємців, і це правильно, адже дохід своєї справи є головною статтею успіху, а як розвивається у нас малий бізнес у країні, всі ми знаємо – у дрібного підприємця кожна копійка на рахунку. Вихід є. Але не багато підприємці користуються такою можливістю, як виставити свій товар на простори Інтернету.

 
Припустимо, в якомусь місті у вас є магазин – припустимо, продаєте меблі або сантехніку, предмети інтер’єру, без різниці. Яким питанням кожного разу ви ставите, коли вас не влаштовують продажу? Звичайно, де клієнти, де ?.. А вони тут, прямо перед вами, в Інтернеті, навіть і не знають про ваш магазин, можливо, навіть ви чийсь потенційний клієнт.
 
Масштаби пошуку товарів через Інтернет зростають величезними темпами. Ось вони, ваші додаткові покупці, які не бажають витрачати час на обхід магазинів, і їх з кожним роком стає все більше.
 
Покупець хоче попередньо визначитися з покупками, сидячи вдома або на роботі, щоб заощадити свій час, тобто спочатку знаходить товар в Інтернеті, оцінює його, погоджує, а потім вже цілеспрямовано їде в магазин, де цей товар вже можна подивитися наочно. І це дуже зручно. Мінімум часу і витрат.
 
Завдання підприємця – донести свої товари до потенційних покупців в Інтернеті. Якщо помітили, мова йде не про інтернет-магазин, яких покупці ще побоюються, а про розміщення своїх товарів на відкритих і безкоштовних торгових майданчиках, де ви розміщуєте свої товари з фото, з цінами, із зазначенням свого магазину, адреси і телефону. Такі безкоштовні майданчики є і, як правило, це нові віяння в просторах Інтернету. Є сайти, власники яких зацікавлені в якісному і безкоштовному розміщенні координат вашого магазину. Власнику сайту йде приплив відвідувачів, а вам – потенційних покупців, обидві сторони задоволені.
 

Які ж кроки потрібно зробити підприємцю в пошуку інтернет- майданчика для розміщення товарів?

1. Визначаємо місцезнаходження свого магазину (припустимо, ваш магазин знаходиться в місті N).

2. Шукаємо за допомогою пошукових запитів ( можна в Яндексі ) торгові майданчики. Так як ми продаємо меблі, то пишемо в рядку пошуку: «Меблі в N » або « Дивани в N ». Прив’язка до міста N для вас обов’язкова, оскільки вам потрібні ресурси, що посилаються саме на ваше місто. Дивимося, що видав пошук, і починаємо планомірно переглядати сайти. Власні сайти магазинів меблів відмітаємо, вони ж вам конкуренти. Шукаємо саме інформаційний сайт про магазинах міста. Перше, що часто буде попадатися, це безкоштовні дошки оголошень, їх також можна використовувати, але вони малоефективні і великий асортимент там неможливо викласти. Шукайте сайти, де можна виставити весь ваш магазин з товарами цілком. Такий ресурс є в кожному регіоні.

3. Реєструйтеся на таких майданчиках і викладайте товар – чим більше, тим краще, з найбільш докладними описами.

Приплив інтернет користувачів у ваш магазин забезпечений. На закінчення зазначу, що викладений вами в Інтернеті товар вимагає постійного оновлення за цінами або ілюстрацій, не закидати цю роботу, стара інформація адже нікому не потрібна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: