Як підняти впевненість у собі?

Впевнена у собі людина теж може відчувати сумніви, але вона все одно починає робити те, що їй потрібно. Впевнена в собі людина не знає, що таке страх невдачі, тому що у неї висока самооцінка. Вона знає, що гідна кращого. Якщо ви не знаєте, як виробити впевненість у собі, вам допоможуть деякі способи, які ми зібрали, щоб допомогти вам подолати страх неуспіху.

Як підняти впевненість у собі за допомогою інших людей

Спілкуйтеся з тими людьми, яким ви подобаєтеся. Спілкуйтеся з ними більше, стільки, скільки можете. Ті, хто з радістю виявляються у вашому суспільстві, так чи інакше говорять або показують вам ваші сильні сторони. Це піднімає впевненість у собі.


Дякуйте. Скажіть спасибі кожному, хто щось для вас зробив. Мамі, що вас народила, бабусі, яка читала вам казки. Начальнику, що дає вам роботу. Дружину, який полегшує вам життя. Дитині, яка наповнює ваше життя сенсом. Собі, що хочете зробити своє життя кращим. Подяка допомагає вам підняти впевненість у собі.

Відмовтеся від порівнянь. Порівнювати себе з іншими – принизливо і безглуздо, адже завжди знайдеться хтось, хто робить щось краще за вас. Порівнюйте себе тільки з собою вчорашнім . А в спілкуванні з іншими вчіться на чужих помилках і досягненнях . Сприймайте кожен успіх людини не як привід порівняти себе з ним, а як можливість навчитися чомусь корисному. Відсутність порівняння себе з іншими дуже сильно підвищує вашу впевненість у собі.

Як виробити впевненість у собі самостійно

Змініть свій стиль. Для однієї людини це буде відмова від строгого ділового стилю і внесення елементів епатажу: яскравих великих аксесуарів, картатих штанів, стильного піджака, для когось іншого навпаки і т.п. 

Підкресліть свої сильні сторони. Обов’язково є те, за що ви себе поважаєте, що вважаєте своїми достоїнствами. Природні зовнішні дані, вроджена риса характеру, приємний наслідок батьківського виховання – знайдіть щось, чим ви в собі захоплюєтеся. Підкресліть цю особливість. Зробіть акцент на тому, що допомагає вам себе любити. Підкреслення своїх сильних сторін підвищує вашу впевненість у собі.

Стати унікальним. Унікальна людина – той, хто знайшов щось своє, від чого у нього співає душа. Вишивання хрестиком, походи на концерти класичної музики, геніальна гра в настільні ігри, захоплення фотографією – неважливо, що це, але це буде ваше джерело радості. Щастя від заняття улюбленою справою підвищить вашу впевненість у собі.

Будьте позитивним. Шукайте у всьому хоч щось хороше. Впевнена у собі людина спирається на те, що бачить світ у райдужних фарбах. Його стрижень – здатність завжди зберігати іскорку позитиву і надію на хороше. Навик в будь-якій ситуації бачити щось прекрасне підніме вашу впевненість у собі.

Вивчайте себе. Ведіть щоденник, йдіть до психолога, читайте глибокі і психологічністю художні твори і спеціальну психологічну літературу. Вчіться впізнавати себе. Це допоможе вам спиратися на свої бажання і потреби. Уміння чути себе і знання себе зроблять вас впевненою у собі людиною.

Як підняти впевненість у собі за допомогою простих дій

Займіться спортом. Спорт це не нудно, спорт – це весело! Роликові ковзани і гірські лижі, айкідо і танці, бадмінтон і стрибки на батуті, джампери та настільний теніс. Що б ви не вибрали, ваші м’язи і суглоби будуть вам вдячні, а ваш настрій буде завжди прекрасним. Будь-який спорт тренує впевненість у собі.

Робіть іншим добро. Допомагайте друзям і випадковим знайомим, займайтеся волонтерством, беріть участь у благодійних акціях допомоги дітям і дорослим. Допомагати – це не тільки витрачати зароблене. Допомагати – це спілкуватися, жартувати, випромінювати позитив і просто бути з кимось поруч. Допомога іншим підвищить вашу впевненість у собі.

Випрямитеся. Слідкуйте за поставою завжди і скрізь, робіть щоранку десятихвилинну розминку на зміцнення м’язів спини. Гарна постава з’являється у впевненого в собі людини. Але якщо ви хочете знайти упевненість, почніть з постави – і впевненість у собі прийде слідом за прямою спиною.

Поставте крихітну мету. Випивати щоранку склянку теплої води (можна з лимоном або медом) нащосерце. Дурниця? Абсолютна – це дуже просто виконати. Однак поставивши перед собою маленьку мету і досягнувши її (досягнення – коли ви, наприклад, розумієте, що склянка води стає звичкою), ви зможете наступну мету зробити трохи більшою. Досягаючи маленьких цілей, ви вирощуєте впевненість у собі.

Посміхніться. Посміхніться собі з ранку у ванній, коли чистите зуби, посміхніться в передпокої. Посміхніться голодній кішці, яка жалібно нявкає і просить їжі. Посміхніться сусідові і кондуктору, кожному зустрінутому колезі та начальнику. Посміхніться перед сном думаючи про те, що ви провели добрий і усміхнений день. Посмішка чарівним чином робить з вас впевнену в собі людини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: