Як підписати запрошення на весілля?

Тепер, коли ви визначилися із зовнішнім виглядом вашого весільного запрошення, і ви знаєте, як точно воно буде виглядати, ви задумалися про те, що в ньому писати?

Пари зазвичай зосереджені на зовнішньому вигляді своїх весільних запрошень. Вони часто нехтують змістом, зовсім не замислюючись про те, що гостям більше цікаво, що всередині. Якщо ви плануєте зробити весільні запрошення оригінальними, то чому б не зробити їх унікальними не тільки з точки зору зовнішнього вигляду, але й самого тексту? 

Для цього вам знадобляться різні матеріали. Як правило, під рукою буде корисно мати кольорові ручки. Крім того, буде потрібно список всіх гостей з адресами, правильними іменами та по батькові, які ви напевно підготували на етапі підготовки до весілля. Буде, також, красиво, якщо ви прикрасите запрошення власним штампом вашої майбутньої сім’ї. Приступати до написання запрошень на весілля слід після того, як точно визначена дата весілля.

Як підписати запрошення на весілля?

1. Визначтеся, запрошуєте ви гостей як пара, або ви хочете зробити це від імені ваших батьків.

2. Ви хочете, щоб це було офіційне запрошення або неформальне? Формальні весільні запрошення, зазвичай, традиційні в написанні. Неформальні можуть бути як звичайне повідомлення, наприклад, «ми одружуємося, і ми хотіли б, щоб ви приєдналися до нас». Формальне або неформальне вирішувати вам, але якщо припускаєте офіційний прийом з безліччю гостей, краще писати офіційні запрошення.

3. Якщо ви вирішите писати офіційне запрошення від імені батьків, ви повинні почати з написання імен батьків нареченої або нареченого, за яким слідує ім’я нареченої або нареченого, тобто: “Іван Геннадійович і Світлана Валеріївна мають честь просити про Вашу присутність на весіллі улюбленої дочки (чи сина), Христини (або ж Петра)”.

4. Запишіть інші деталі весілля. Ви можете почати з вказівки дати і часу проведення церемонії. Для формального запрошення, рекомендується не ставити цифри, а використовувати пропис чисел. Наприклад, «в четвер, сьомого червня цього року, о п’ятій годині пополудні».

5. Вкажіть точну адресу місця проведення. Ви можете включати орієнтири, і навіть зображення карти.

6. Обов’язково звертайтеся до конкретної особи або групи осіб, щоб гості відчували особливе ставлення. Наприклад: «Шановні, Микола Денисович і Ніна Сергіївна».

Сподіваємося, наші поради, як написати запрошення на весілля, допоможуть вам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: