Як побудувати будинок?

Хто з нас не мріє сидіти в затишній вітальні свого будинку і насолоджуватися келихом вина, слухаючи пісню вогню в каміні! Ці мрії затьмарює лише одна думка: шлях будівництва будинку дуже довгий і важкий, багато питань і проблем потрібно вирішити під час втілення своєї мрії в реальність.

 
Насправді все не так вже й страшно. При сучасному рівні будівництва і величезному виборі будівельних та оздоблювальних матеріалів будівництво будинку може стати дуже захоплюючим, хоча і непростим, заняттям, в кінці якого -радість і щастя від володіння своїм власним житлом, насолоду затишком і спокоєм кожен день.
 
Етапи будівництва будинку.
 
Вся робота по будівництву будинку ділиться на кілька основних етапів: вибір і купівля земельної ділянки,вибір і складання проекту самої будови, узгодження проекту в місцевих управліннях архітектури, безпосередньо будівля будинку, роботи з підведення комунікацій, оздоблювальні роботи.
 
Вибір і покупка земельної ділянки є складним, але в той же час найважливішим етапом: від того, яка це ділянка, яка структура залягання грунтів і рівень грунтових вод, чи підведені до нього комунікації, залежить планування проекту самого будинку. Також потрібно враховувати, що на ділянці повинно бути дозволено індивідуальне будівництво.
 
Наступний етап – самий творчий:потрібно вирішити, який саме будинок потрібен? В обговорення можна і навіть бажано включити всіх членів родини: з якого матеріалу? скільки поверхів?скільки житлових приміщень потрібно? чи суміщати кухню з вітальні? де краще робити камін: у вітальні або бібліотеці? а, може, треба два? Питань буде дуже багато, палкі суперечки і дискусії домашніх повинні в кінцевому підсумку вилитися в проект будинку. Тут на допомогу прийдуть численні журнали і буклети, за допомогою яких можна вибрати варіанти, оптимальні для всіх членів сім’ї.Наприклад тут можна подивитися дизайн інтер’єру вашого будинку. Всім зрозуміло,що довіряти робити сам проект потрібно професіоналам, але скласти список обов’язкових вимог і побажань просто необхідно. Одержаний проект узгоджується в різних державних структурах, після чого настає найцікавіше і складний час -зведення пенатів.
 
З чого починається безпосередньо будівництво будинку?
 
Звичайно ж, з фундаменту! Його тип і матеріал вибирається на основі геологічних досліджень. Обійдеться фундамент в 10-30 відсотків від загальної вартості майбутнього будинку, але ці витрати виправдані: будь-яка тріщина може призвести до дуже небажаних наслідків. Потім вже зводиться сама коробка. Матеріали для стін будинку зараз дуже різноманітні, кожен може вибрати по своєму смаку і можливостям гаманця,починаючи від газобетону і закінчуючи монолітом. Якщо будівництво довірено фірмі-підряднику, потрібно ретельно контролювати кожну дрібницю, щоб не упустити чогось важливого. Хоча багато зараз, у період світової кризи, бажаючи мати власне житло, самі освоюють нелегку професію будівельника, заощаджуючи таким чином кошти.
 
Ось, нарешті, симпатична коробочка радує око і серце. Але багато труднощів ще попереду. Тепер потрібно підвести всі комунікації (електрика,водопровід, каналізацію, газ) і налагодити інженерні системи: опалення,вентиляцію та інші. На ці роботи краще всього запросити професіоналів, якізнають всі тонкощі і вміють враховувати найменші нюанси. Добре б було коробочку одягнути: фасад повинен бути привабливим, що радує око, в той же час надійним і теплосберігаючим.
 
Тепер настав час визначитися з оздоблювальними матеріалами для кожного приміщення. Тут важливо не втратити голову і не заплутатися у всьому різноманітті, представленому на ринку. До речі, за статистикою мінімальна обробка коштує стільки ж, скільки зведення всієї коробки, а верхньої межі витрат просто не існує. Можна запросити дизайнера, який допоможе визначитися зі стильовим наповненням приміщень, з вибором кольору і оздоблювального матеріалу відповідно побажанням власника будинку. А можна проявити максимум фантазії і самому разом з домочадцями придумати, як оздобити кімнати. У наш час існує дуже багато нескладних способі взробити кімнату красивої: поклейка шпалер, фарбування, нанесення штукатурки …Список може бути дуже довгим. Головне – постаратися догодити кожному з членів сім’ї, зробити будинок максимально функціональним і затишним для всіх.
 
Невже, скоро кінець, думається з полегшенням. Мила картина домашнього відпочинку все частіше і частіше постає перед очима. Залишилося зовсім нічого:обставити кімнати меблями, прикрасити стіни картинами, панно. І можна радіти і запрошувати друзів на новосілля! Звісно, ​​мине чимало часу від початку будівництва будинку і до радісного завершення цього важкого шляху! Але результат вартий того.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: