Як почати життя з “чистої сторінки”?

Напевно, у кожного в житті був такий момент, коли зміни були життєво необхідні. Отже, як же наважитися на те, щоб почати все заново.
 
1. Розберіться у своєму житті: складіть список “сміття” з голови
 
Отже, визначте, що вас не влаштовує на даний момент. Поділіть сторінку паперу на 2 колонки. У першій запишіть те, що б ви хотіли змінити, в іншій – що саме вам заважає це зробити.
 
2. Почніть з простого
 
Коли ви зрозуміли, що саме потрібно терміново міняти, приступайте. Беріться за найменш складні і приємні справи. Наприклад, за оновлення зовнішності, наведення порядку, розваги.
 
3. Відпустіть погане
 
Відпустіть всі образи і злість на людей, які коли-небудь завдавали вам біль. Просто кожного разу, коли згадуєте про них, думайте про те, що бажаєте їм щастя, але подалі від вас.
 
 4. Позбавтеся від відчуття провини
 
Часом це почуття не тільки заважає нам насолоджуватися життям, а призводить до значних проблем. Просто спробуйте пробачити себе за те, що може здаватися вам неправильним. Адже якщо ви не пробачите себе, ви прирікаєте себе на вчинення одних і тих же помилок.
 
5. Продумайте перед тим, як заповніть свою «чисту сторінку»
 
Тепер важливо визначитися, що ви хочете бачити у своєму житті, чим володіти, що вміти. Для кращої мотивації створіть “дошку бажань”, куди можна помістити свої бажання з ілюстраціями.
 
6. Кращий час – зараз
 
Якщо ви все не можете наважитися на зміни, яких давно хочете, почніть міняти все просто зараз. Порядок починається у нас голові, тому, перш за все, змініть своє мислення і ставлення до багатьох життєвих ситуацій. Успіхів!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: