Як почистити біжутерію?

Практично будь-яка жінка любить прикраси, у тому числі біжутерію. Біжутерія вносить у вигляд жінки певну родзинку, тому хочеться, щоб прикраси радували як можна довше. З цим твердженням навряд чи хтось посперечається. Але ось як продовжити життя прикрасам, знає, на жаль, не кожна жінка.        

 
Щоб біжутерія слугували довгі роки, потрібен ретельний догляд за нею. Звичайно, важливим моментом є матеріали, використовувані при виготовленні. Адже, якщо це атласна стрічка,пір’я або оксамит, то тут всі зусилля будуть даремні на увазі їх недовговічність. Продовжити термін служби можна тільки виробам з металу,напівдорогоцінного каміння, сплавів, скла. Для цього їх треба не тільки дбайливо зберігати, але і регулярно чистити. І тоді біжутерія буде виглядати сліпуче довгі роки. Зрозуміло, для різних матеріалів, використовуваних для виготовлення прикрас, існують свої способи чистки.        
 
Так, для металів або сплавів призначені найпростіші методи. Наприклад, почистіть такі прикраси простим зубним порошком за допомогою маленької щіточки. Для нержавіючих матеріалів підійде інший варіант: опустіть біжутерію в теплу воду, в яку попередньо додали невелику кількість миючого засобу для посуду. Дістаньте її через кілька хвилині очистіть бруд ватяною паличкою або щіткою.        
 
Прикраси зі страз і скла чистяться не менш легко за допомогою прального порошку або ж мила. Для цього необхідно лише розвести його у воді і покласти біжутерію на кілька хвилин. Далі протріть її за допомогою м’якої тканини, добре помийте водою та витріть насухо.Для пластмасових предметів застосовують аналогічний метод чищення.        
 
За допомогою суміші оцту з кухонною сіллю дрібного помолу чистять прикраси з міді. Приготуйте кашку і, нанесіть її на прикрасу, протріть щільною тканиною або ж невеликою щіткою, а потім обполосніть водою. Не виключено також використання звичайної крейди, яку слід подрібнити, додати нашатирний спирт,приблизно пару крапель.        
 
Для чищення штучних перлів ідеальним варіантом буде звичайна оксамитова ганчірочка, оскільки інші методи завдадуть шкоди прикрасі. Як штучні,так і натуральні перли необхідно зберігати окремо від інших прикрас, поклавши його в м’яку тканину, а потім тільки в коробку.        
 
Дбайливе ставлення до біжутерії дозволить їй прослужити вам довгі роки. Тому не варто торкатися до них жирними,брудними руками, а також залишати їх у приміщенні з підвищеною вологістю. Не забувайте знімати прикраси перед нанесенням крему на шкіру. І тоді чистити біжутерію ви будете дуже рідко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: