Як почистити духовку?

У випадках, коли ступінь забруднення незначний (на поверхні всього кілька невеликих жирових плям) можна легкої обійтися часточкою лимона: для цього потрібно потерти їй стінки в тих місцях, де видніється жир, потім сполоснути теплою водою і протерти серветкою. Даний спосіб краще використовувати кожен раз після того, як був приготований обід або вечерю. Тоді не виникне потреба в пошуках відповіді на питання як очистити духовку.Цитруси можна використовувати й іншим способом: вичавити 2-3 лимона на деко, щоб сік не виливався за краї, розігріти піч до 100-120 градусів. Почекати деякий час, не більше 20 хвилин, потім відключити духовку і дочекатися тих пір, коли стінки приладу будуть трохи теплими: промокнути губку або рушник у воду і протерти ділянки, де є жирові плями. Це допоможе не тільки відповісти на питання «як відчистити духовку? », А й знищити неприємний запах.

Коли духовка «заляпана» і лимон не допомагає, можна застосувати на жирових плямах розчин: харчового оцту з водою, у співвідношенні 3 до 1. Попередньо електроприлад слід розігріти до 80-100 градусів, стінки повинні бути теплі, коли рушник з розчином буде просочувати жир. Нерідко оцет застосовують і без води: розтирається по всій духовці слабкий розчин оцту за допомогою губки і настоюється близько 2-3 годин. Чистку духовки можна проводитися щіткою.

Ефективним засобом є і сода звичайна, яка справляється з жиром не гірше імпортних дорогих хімічних речовин: 100 грам соди треба змішати з літром теплої води і протерти стінки розігрітої духовки. Краще використовувати нежорстку щітку або губку. Це найпопулярніший відповідь на питання, як очистити духовку від жиру і гару. Скляну поверхню краще протирати більш м’якими засобами.

Ефективно позбутися жирних плям в духовці можна і за допомогою пари: кухонне деко наповнюється водою і ставиться у включену духовку, температура повинна бути близько 150 градусів. Також необхідно додати кілька крапель будь-якого засобу для миття посуду. Чекати необхідно 30-40 хвилин, щоб пара гарненько просочив жир, після чого слід відключити духовку і дати йому охолонути. Протирати вологою губкою це ще одна відповідь на питання «як відчистити духовку? ».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: