Як почистити електричний чайник?

Ваш електричний чайник зсередини вкрився непривабливим шаром накипу та осаду? Скористайтеся швидким і перевіреним методом чистки …

Для початку хотілося б відзначити той факт, що накип і осад – шкідливі і навіть небезпечні для здоров’я! Якщо осад і білий наліт в чайнику є, чистити його необхідно і як можна швидше. Користуватися чайником з вапняним нальотом не рекомендується.

Отже, візьміть трохи соди, залийте води і закип’ятити чайник. Певний вид нальоту відійде, але частина все-таки залишиться. Для того, щоб остаточно очистити чайник, влийте деяку кількість оцту, додайте води і доведіть до кипіння. Можна вичавити лимон в чайник, додати води і також довести до кипіння.

Найвірніший спосіб (але витратний): влийте на всю висоту чайника газований напій (Пепсі, Спрайт, Кока-кола), включіть кнопочку нагріву і дайте напою закипіти. Після охолодження вилийте напій. Суть проста: в таких напоях міститься ортофосфорна кислота, ось вона то і роз’їдає будь-який наліт з поверхні електричного чайника.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: