Всі ми знаємо, як швидко накопичується пил і бруд на всіляких предметах домашньої техніки, але найбільш всього при цьому страждає чомусь саме клавіатура ноутбука або комп’ютера – в якості забруднювача тут вже виступає не тільки звичайний домашній пил, але також і крихти їжі (багато не можуть відмовити собі в задоволенні перекусити перед монітором), а іноді навіть розлиті напої. Ну і якщо з наслідками вилитого на клавіатуру пиття впоратися в домашніх умовах непрофесіоналові буде нелегко і швидше за все доведеться звернутися в спеціалізований сервісний центр, то з більш простими забрудненнями цілком можна впоратися самостійно.

Звичайно ж, впоратися з забрудненням звичайної комп’ютерної клавіатури набагато простіше – її цілком можна розібрати, володіючи найпростішими навичками використання викрутки, ну і також при необхідності і зовсім замінити на нову. Очистити ж клавіатуру ноутбука все ж складніше, хоча і з цим цілком можна впоратися.

Перед початком чищення клавіатури ноутбука бажано запастися всім необхідним – у багатьох магазинах комп’ютерної техніки продаються спеціальні набори, в які можуть входити спеціальні вологі або тканинні серветки для очищення клавіатури, що не містять агресивних речовин очищаючі засоби, щіточки, пензлики тощо. За допомогою вмісту таких наборів можна легко і швидко впоратися із зовнішніми забрудненнями клавіатури ноутбука.

При більш глибокому забрудненні клавіатури ноутбука пилом і крихтами слід скористатися спеціальними пилососами для чищення клавіатури, ну а ще для більш глибокого очищення можна скористатися балончиком зі стисненим повітрям (його теж можна придбати в магазині) – за його допомогою можна видути з клавіатури пил і бруд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.