Як почистити клавіатуру?

Чистота клавіатури впливає на її працездатність і працездатність комп’ютера. Як свідчить практика, клавіатура -найбрудніше предмет на робочому місці. Навіть якщо вона зовні виглядає чистою,тому що ви протерли її ганчірочкою, то це ще не означає, що всередині в неї справи йдуть так само. Можна спробувати почистити клавіатуру пилососом або просто перевернути її і витрусити все зайве, але це не принесе відчутної користі – бруд все одно залишиться!   

 
Починати «генеральну» чистку потрібно з витягання клавіш. Але перед цим обов’язково потрібно запам’ятати розміщення їх на клавіатурі. Просто сфотографуйте, замалюйте або, виймаючи клавіші, розміщуйте їх на столі в такому ж порядку, в якому вони розташовані на клавіатурі. Отже, у витяганні клавіш нам допоможе викрутка або подібний їй предмет. Підтягніть кожну клавішу – і та вискочить із гнізда. Проробляючи ці дії, будьте уважні з великими кнопками, такими як «Пробіл», «Shift» або«Enter». Справа в тому, що всередині них є алюмінієва рамка, завдяки якій клавіша натискається рівномірно, навіть коли тиснете на її край, а не по центру. Фіксуючи кнопку назад в її гніздо, можливо, доведеться трохи повозитися, вставляючи рамку в відведене для неї місце за допомогою все тієї ж викрутки.
 
Витягнуті клавіші можна протерти змоченою спиртом, мильним розчином або просто вологою серветкою – кожну кнопку окремо із усіх боків. Якщо ви сфотографували або іншим способом відобразили розташування клавіш на панелі, то процес очищення можна прискорити. Після вилучення клавіш зберіть їх і покладіть в раковину (не забудьте закрити її пробкою), наберіть достатньо води (краще теплою), додайте прального порошку або рідкого мила і в цьому розчині «виперіть» кнопки. 

Поки клавіші сохнуть, візьміть вологу, а краще спиртову серветку і протріть саму панель. Для більш ефективного результату протріть спочатку всі вертикальні ряди, потім – горизонтальні.Важкодоступні місця раджу чистити за допомогою серветки, намотаною на викрутку.
 
Отже, настав час встановити клавіші на панель відповідно їх початкового розташуванню. Постарайтеся не помилитися! Пам’ятайте про великі кнопки!
 
«Генеральна» чистка клавіатури завершена. Сподіваюся, ви оцінили її ефективність.!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: