Як почистити пральну машину?

Чим частіше ви використовуєте свою пральну машину, тим швидше вона засмічується. І в один прекрасний день цей вірний помічник може просто відмовитися продовжувати роботу. Щоб цього не сталося, потрібно регулярно очищати машину від бруду і накипу.
 
Дістаньте з машини фільтр і почистіть його від  бруду і волосся, що накопичився в ньому. Крім того, перевірте отвір для фільтра, в ньому теж могло накопичитися багато сміття. Якщо не виконувати цю процедуру хоча б раз на три-чотири місяці, то фільтр, що засмітився може викликати появу неприємних запахів і навіть передчасну поломку пральної машини.
 
Видаліть цвіль, що утворилася усередині пральної машини. При належному поводженні з цієї побутовою технікою ніяка цвіль і не з’явиться, однак якщо забувати як слід провітрювати машину після кожного прання, то ця напасть не змусить себе довго чекати. Щоб відчистити цвіль, потрібно додати в теплу воду трохи соди, після чого змочити в отриманому розчині ганчірку і протерти нею проблемні ділянки барабана.

Позбавтеся від накипу за допомогою лимонної кислоти. Для цього додайте її у відділення для прального порошку і запустіть машину на повний цикл. Температура води при цьому повинна бути не менше 80 градусів – так накип швидше відчиститься. Якщо ви доглядаєте за машиною не надто часто, то лимонної кислоти потрібно брати 200-250 грам. Для більш частих процедур достатньо і 100-150 грам. Після того як цикл прання завершиться, злийте воду, наберіть чисту і запустіть машину ще на кілька хвилин.
 
Протріть вологою ганчіркою весь простір усередині пральної машини. На барабані може залишатися бруд і накип після другого зливу води. Не слід забувати і про внутрішню сторону дверцят, а також про гумові ущільнювачі. Для більшого ефекту можна нанести на ганчірку трохи миючого засобу, за допомогою якого миєте посуд. Протерши пральну машину зсередини вологою ганчіркою, зробіть ще раз те ж саме, але на цей раз використовуйте сухий рушник, щоб позбутися від всієї вологи, що залишилася всередині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: