Як почистити шкіряну куртку?

Куртки з гарної шкіри завжди відрізняються якістю і довговічністю, але при використанні такого одягу, часто виникає питання – як почистити шкіряну куртку.Прати такі речі не можна, тому що шкіра може сісти, зморщитися або взагалі розтріскатися. Особливо помітний бруд на шкіряних виробах, світлих тонів, тому саме такі куртки найбільш мають потребу в чищенні.

Для того щоб почистити шкіряний виріб вдома, вам треба буде, насамперед, подбає про хорошу рідину для чищення.

 
Плями, отримані в результаті контакту з маслом, можна видалити бензином або уайт-спіритом (в порівнянні з іншими побутовими розчинниками уайт-спірит безпечний для шкіри). М’якою ганчіркою або губкою засіб наноситься на пляму і обережно протирається.Плями від чорнила можна відчистити за допомогою спирту. Змоченою у спирті серветкою протирається пляма до повної її зникнення.

Після того, як плями будуть видалені, треба протерти куртку вологою ганчірочкою, а потім витерти її насухо рушником.

Просто вода не підійде, якщо бруд в’ївся. Тут можна застосувати більш дієвий метод чищення, з використанням води з милом. Треба приготувати мильний розчин – столова ложка рідкого мила розводиться в трьох літрах води, м’якою ганчіркою або щіточкою протирається шкіряний виріб, більш інтенсивно обробляються особливо забруднені місця.

Щоб не тільки вичистити, але і додати блиск шкірі, можна використовувати лимон. Так само фрукт може позбавити річ від запахів розчинників, застосовуваних для виведення плям. У цьому випадку лимон розрізається навпіл і однією з частин протирається шкіряний виріб повністю, особлива увага приділяється сильно забрудненим місцях, згинах в ліктях і тим областям, де зазвичай носиться сумка.

Як почистити шкіряну куртку і привести в порядок її зовнішній вигляд – відповісти на це питання вам допоможе гліцерин.

Для того щоб шкіряний виріб виглядав презентабельно, необхідно нанести гліцерин на м’яку серветку і протерти ним шкіряну річ, цей метод врятує шкіру від потертостей і заломів. Захистить від проникнення вологи в шкіру розчин гліцерину у воді, він створить захисну плівку, яка відштовхує воду. Готується розчин так – на 0,5 літра води столова ложка гліцерину.Якщо протерти шкіряну куртку свіжим зрізом апельсинової кірки, можна відбити неприємні запахи і освіжити колір. Так само апельсинова кірка може бути замінником гліцерину, дія речовин, що входять до неї, схожа на гліцерин.

Молоко часто використовують для очищення і додання кольору світлим шкіряним виробам. Для початку просто видаляємо бруд мильним розчином, склад якого описаний раніше, для посилення дії розчину, можна додати в нього кілька крапель нашатирного спирту. Витираємо насухо, щоб не було розводів. Залишаємо річ до повного висихання, обробляємо плями тампоном, змоченим в молоці. Якщо тампон забруднився, то треба замінити його на інший і ще раз обробити пляму.

Купуючи шкіряну куртку, слід пам’ятати, що опади – дощ або мокрий сніг, залишають на ній сліди і можуть зіпсувати зовнішній вигляд. Тому, після того як ви потрапили у шкіряному виробі під дощ, неодмінно почистіть його, відразу по приходу додому.

Витягніть всі речі з кишень, інакше мокра шкіра під вагою витягнеться і буде негарно стовбурчитися після висихання.Протріть куртку сухим рушником і повісьте на плечки. Не можна сушити шкіряні речі біля нагрівальних приладів. Шкіра стане тьмяною і жорсткою, виправити це буде складно, швидше за все не можливо. Куртку треба висушити при кімнатній температурі, в провітрюваному приміщенні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: