Як почистити вовняне пальто?

Вовняні вироби дуже цінуються, так як є натуральними. На жаль, вони нерідко втрачають колір, тому слід за ними належним чином стежити. На пальто з вовни необхідно перед чищенням провести невеликий тест в непомітному місці, щоб перевірити, як матеріал взаємодіє з тим чи іншим речовиною.

При чищенні вовняного пальта можна скористатися наступними рекомендаціями:

Щоб освіжити пальто і додати йому блиск протріть його ватяним тампоном, змоченим в заварці чорного чаю. Такий метод підходить тільки для темних виробів.

Пляма від жиру краще видаляти з внутрішньої сторони протираючи його авіаційним бензином. При цьому із зовнішнього боку на місце плями необхідно покласти білу тканину, складену в кілька разів. Коли пляма зникне, оброблену ділянку протирають вологою тканиною. 

Забруднення різного походження легко видаляються мильним розчином з додаванням нашатирного спирту. Готують його з розрахунку на 100 мл теплої води по чайній ложці рідкого миючого засобу і нашатирного спирту. Ватяний тампон просочують розчином і обробляють ним плями. Після цього чистим вологим ватним диском протирають пальто.

На вовняні вироби часто чіпляються ворсинки, волосся, шерсть та інше. Тому було б добре придбати спеціальний валик з липкою стрічкою для чистки шерстяного пальто. Це допоможе уникнути серйознішого очищення за рахунок регулярної легкої чистки.

Плями від алкоголю успішно виводяться сумішшю оцту і спирту, узятих в однаковій кількості. Для видалення плями в розчині змочують ватний диск і протирають забруднену ділянку. Робити це потрібно у напрямку від краю плями до його центру – так ви уникнете утворенню розводів на шерсті.

Якщо на ярлику до пальто вказано, що його можна прати, то слід зробити це в теплій воді (не більше 40 градусів) з додаванням рідкого засобу для прання.

Сушать вовняне пальто вертикально на плічках, обернувши в котонновую тканину для вбирання вологи.

Комір, ділянки біля кишень і згини на рукавах можна обробити кашкою з солі і нашатирного спирту приготовленої в співвідношенні 4: 1. Нею натирають затерті місця, а потім видаляють залишки солі щіткою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: