Як подолати страх перед думкою інших людей?

Для початку запам’ятай, ти – великий ексклюзив на цій землі. І такого ЯК ТИ – БІЛЬШЕ НЕМАЄ!
7 способів подолати страх перед думкою інших людей:

1. Знайди хоча б одну людини в світі, яка всім подобається.

2. Після того, як ти все ж зрозумієш, що таких людей не існує – змирися з думкою, що ти (і будь-яка людина, що ходить по землі) – виглядає погано в очах багатьох людей. Це неминуче. Просто перестань думати про це.

3. Неодмінною умовою створення чогось великого є свобода від громадської думки. Прислухайся до цього висловлювання великого філософа Гегеля і буть вільним!

4. Чим більшого успіху ти досягнеш в житті – тим більше буде людей, яким ти не подобаєшся. Прийми це і радій своїм успіхам.

5. Обов’язково прочитай розділ з книги Стівена Кові «7 навичок високоефективних людей» – про активність. Будь активний!

6. Сміливо роби те, що ти вважаєш за потрібне і правильним. Якщо це не суперечить Божим Заповідям і Кримінального Кодексу – значить це дозволено!

7. Боїшся думки інших людей, яких ти не знаєш і яким байдужий? Із за цього можна прожити сіре, тьмяне життя, весь час намагаючись відповідати їх очікуванням. Живи і не бійся! Пам’ятай, що в кінці життя «болісно боляче за безцільно прожиті роки!»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: