Великдень – світле православне свято, яке приносить радість і веселощі не тільки дорослим, але й дітям.

Наводимо кілька способів фарбування яєць на світле свято Великдень.


Як пофарбувати яйця 4
1. При фарбуванні яйця можна використовувати різні речі. Візьмемо, наприклад, листя рослин. Беремо лист і міцно прикладаємо його до яйця, обмотуючи його марлею і опускаємо у фарбу. Потримайте у фарбі, акуратно дістаємо яйце і знімаємо марлю з листом. Змащуємо лист соняшниковою олією, щоб воно блищало.


Як пофарбувати яйця 2
2. Замість рослин можна так само використовувати скотч. Наріжемо його різними смужками і включаємо фантазію. Клеїмо скотч, як хочемо, після фарбування скотч знімаємо.


3. Згадаймо, як фарбували яйця наші прадіди в цибулинні, додаючи також фантазію. Беремо яйце і обвалюють його в будь-якій крупі. Обмотуємо в марлю і варимо в лушпинні протягом 5-7 хвилин. Лушпиння повинно бути багато, тому краще почати збирати лушпиння заздалегідь. Яйце дістаємо, знімаємо марлю і даємо висохнути.


Як пофарбувати яйця 7
4. Яйця можна розмалювати маркером або фарбами. Малюнок можете придумати який хочете, при цьому дати і дитині пофантазувати разом з вами.


Як пофарбувати яйця 5
5. Найпростіший спосіб фарбування яйц – це відварене яйце опустити на кілька хвилин у міцний чай. Чай краще використовувати заварний.

Як пофарбувати яйця 6

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.