Як покласти ламінат своїми руками?

Почну з того, що ламінат чутливий до вологи, тому що містить дерево,тому не варто його використовувати у ванній. Хочу звернути увагу на те, що одній людині укладати ламінат буде не дуже зручно, краще це робити вдвох.Спочатку треба підібрати колір матеріалу і визначити його клас, потім визначити, скільки ламінату потрібно для кімнати, в якій ви вирішили його класти.

 
Ми повинні знати, що в одній пачці міститься 10 ламінатних дощок, вони розраховані на два квадратні метри. Значить, якщо у вас кімната, припустимо, 12м2, то вам буде потрібно шість пачок ламіната, але, як правило, краще брати з запасом. Чесно кажучи, досвід показує, що зайва пачка точно ніколи не опиниться зайвою.
 
На початковому етапі потрібно якомога ретельніше підготувати основу. Для укладання ламінату досить, щоб підлога у вас була без горбів і перепадів. Ви можете покласти ламінат навіть на старий лінолеум,лише б він був рівний.
 
Для укладання вам знадобиться: рулон спіненого поліетилену (підкладка під ламінат), електролобзик, рулетка і олівець, а також гумовий молоток.
 
Якщо ви вважаєте, що робити все це швидко і легко, ви глибоко помиляєтеся. Для тих, хто вперше займається укладанням ламінату, це не така вже проста процедура.
 
Ламінатні дошки кріплять між собою з чотирьох сторін за принципом «гребінь в паз» і щільно підганяються один до одного молотком. Починати можна з будь-якого боку кімнати, але рекомендується це робити перпендикулярно вікну, щоб стики між дошками були якомога менш видні.Отже, простягаємо підкладку уздовж стіни (один ряд, не треба більше, так як це буде заважати укладати інші лінії). Тепер ламінатні смуги викладаємо уздовж стіни, скріплюючи між собою торцевими сторонами. Для забезпечення щільності прилягання разом з молотком додатково використовуйте дерев’яну планку, щоб молотком не пошкодити торці ламіната. Кінець першої дошки, до якої ви підганяєте всі інші, упираємо в стіну. В кінці підрізаємо останню дошку до потрібного розміру. Після викладання по всій довжині вставляємо дерев’яні клиниі щільно притискаємо лінію до стіни. Для клинця можна використовувати обрізки.
 
Наступний ряд слід починати збирати з дошки, попередньо розрізаної навпіл. Ламінат в подальшому укладається в шаховому порядку, що виглядає гарніше й оригінальніше, це перше, і друге – в такому порядку у покриття вища опірність до навантажень, він менше «гуляє». Отже, ви зібрали другу смугу, тепер разом з напарником берете її всю повністю і вставляєте в смуги, яка вже притиснута до стіни, під кутом 20 градусів. Щільно притискаєте і злегка надавлюєте верх. Ваша смуга повинна щільно увійти гребенему паз іншої смуги. З кожним разом у вас буде виходити все краще і краще. Якщо між смугами все ж залишиться зазор, доопрацювати його за допомогою планки і молотка. За таким же принципом складайте всі лінії в кімнаті, не забувайте тільки вставляти кілочки між стіною і ламінатом, цей зазор повинен бути приблизно 10 мм. Як обходити різні перешкоди, я думаю, пояснювати не треба – електролобзик ці проблеми вирішить. Ну от, як би і все.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: