Як поклеїти шпалери?

Для того щоб процес наклеювання шпалер пішов швидше, насамперед їх слід порізати на смуги і скласти їх один на один. При цьому виміри слід проводити лише на самій першій смузі, а що залишилися можна просто під неї рівняти. Слід зазначити, що шпалери з малюнками слід наклеювати з особливою уважністю, суворо один до одного. Для даних цілей перший шматок з рулоном слід докласти на другий, для повного суміщення малюнка. Точно так само слід вчинити і з іншими смужками. При даному поєднанні малюнків відбуваєтьсяз овсім маленький перевитрата матеріалу, з цієї причини слід врахувати даний нюанс при покупці.

 
 Нарізати смуги слід з невеликим резервом, робиться це для того щоб заховати невеликі спотворення на підлозі або стелі. Заздалегідь приготовлені листи можна скласти в стопку з невеликою відстанню по краю відрізу або змотати все в невеликий рулон укладаючи листи по черзі. Складені у вигляді пачки, вони трохи відлежаться і не стануть сильно закручуватися в момент обклеювання. Це досить зручний варіант зберігання.
 
Хтось віддає перевагу намазувати клей на столі, а хтось віддає перевагу робити це на підлозі, заздалегідь вимитому. Робити промазку шпалер слід валиком або хоча б, пензликом, завдаючи склеювальний склад невеликим шаром. Не варто забувати і про краї, до яких потрібна особлива увага. Після даного процесу, смуги слід скласти вдвічі, тією областю, яка проклеєна всередину, робити це потрібно для кращого зволоження і просочування. Якщо шпалери слід клеїти в стик, то вирівнювання проводиться прямо на стіні, прибираючи, таким чином, всі просвіти. При даному обклеюванні в на хлест, вони розправляться таким чином,щоб заховати в повному обсязі лінію підгонки, не заходячи при цьому за краї.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: