Як покращити циркуляцію крові?

Хороший кровообіг в організмі має важливе значення для здоров’я. Саме завдяки кровообігу поживні речовини, мінерали і кисень надходять в різні частини тіла. Крім того, правильна циркуляція крові сприяє росту клітин і нормальної життєдіяльності органів.

Фізичні вправи – найкращий спосіб поліпшити циркуляцію крові. Не обов’язково виконувати складні вправи. Здійснюйте прогулянки як мінімум протягом 30 хвилин по 5 разів на тиждень. Або займіться плаванням, бігом, їздою на велосипеді. Можна робити прості вправи для рук і ніг по 15 хвилин вдень і вранці.

Читайте також: Як чистити судини в домашніх умовах?

Регулярний масаж допомагає розігнати кров по тілу. Розслабляючий масаж для всього тіла розширює кровоносні судини, що сприяє поліпшенню кровообігу. Розітріть в долонях оливкове, кокосове або мигдальне масло. Також можете додати кілька крапель олії розмарину. Твердими, але ніжними рухами виконуйте масаж рук, ніг, щиколоток і інших частин тіла. Полежіть на деякий час, а потім прийміть теплу ванну. Виконуйте процедуру кілька разів на тиждень.

Гідротерапія – ще один простий і ефективний спосіб поліпшити кровообіг. Даний спосіб допомагає розширити кровоносні судини і тим самим збільшити приплив крові. Приймайте гарячі ванни, парові лазні. Відвідуйте джакузі, сауну кілька разів на тиждень.

Какао, що містяться в темному шоколаді, допомагає поліпшити циркуляцію крові. Крім того, дослідження показали, цей продукт покращує приплив крові до ніг, завдяки біо-хімічним речовинам, які спонукають артерії розширюватися. Їжте його щодня, але майте на увазі, що темний шоколад повинен містити не менше 70 відсотків какао.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: