Як покращити сигнал wi-fi ?

Існує багато речей, які можуть спричинити перешкоди вашого домашнього Wi-Fi сигналу, адже це всього лише радіохвилі. Хороший Wi-Fi сигнал означає гарну швидкість завантаження інтернет-сторінок і велику зону покриття, тому дуже важливо правильно вибрати місце розташування вашого роутера для оптимального рівня сигналу.

Направте антену вгору

У більшості роутерів положення антени можна регулювати. І в новому роутере антена часта розташована горизонтально, щоб зручніше було розмістити маршрутизатор в пакувальній коробці. Для максимальної сили сигналу направте антену вертикально вгору. Якщо у вашому роутере дві антени, то їх обидві потрібно розташувати вгору.  


Знайдіть оптимальне місце розташування для вашого роутера

Продумайте ретельно, де стоятиме ваш роутер. Якщо у вас велика квартира або офіс, найкраще поставити роутер максимально близько до центру. Якщо ваш роутер буде знаходитися в одній з крайніх кутових кімнат, то в іншому кінці квартири сигнал Wi-Fi може бути дуже слабким для повноцінної роботи.

Також роутер повинен знаходитися на висоті: тумбочці, комоді, столі. Не розміщуйте роутер поруч з великими металевими об’єктами, так так метал може блокувати Wi-Fi сигнал. Так само як і бетонні перекриття. Слід перенести або прибрати зі шляху проходження сигналу приладів, які можуть спричинити перешкоди, наприклад мікрохвильову піч, радіотелефон, радионяню.  

Виберіть найкращий Wi-Fi канал

Якщо ви знаходитесь в зоні, де багато різних Wi-Fi мереж – наприклад у великому багатоквартирному будинку – майте на увазі, що сусідня мережа також може викликати перешкоди. Це буде викликано перетинанням каналів сусідніх роутерів один з одним. В цьому випадку краще всього змінити канал або, так звану підчастоту в настройках роутера. Як це зробити буде докладно написано в інструкції до вашого роутеру. Поекспериментуйте і підберіть ту підчастоту, на якій сигнал вашого пристрою буде найбільш стійким.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: