У холодний зимовий день, коли немає сил підняти голову з дивана, коли настрій гірше нікуди, а втілювати в життя свої плани все-таки необхідно, потрібно терміново піднімати свій настрій. Яким чином? Є кілька ефективних способів.

 
По-перше, зробіть зарядку і прийміть душ.
 
Важливо прийняти саме гарячий, обпалюючий душ, який допоможе позбутися негативних емоцій, «струсити» з себе тягар минулих днів. Скористайтеся гелем для душу з цитрусовим запахом. Він не тільки піднімає настрій, але і дарує відчуття свіжості. Встановіть у ванній кімнаті музичний центр, вставте в нього диск з улюбленими ритмічними мелодіями. Після такої освіжаючою процедури, ви будете почувати себе на багато краще.
 
Є спеціальні продукти, які також піднімають настрій, дарують позитивні емоції. До таких продуктів харчування відносяться:
 
– Лимон
– Апельсин
– Банани
– Морозиво
– Горіхи
– Шоколад
– Всі види солодкого
 
Ви можете зробити улюблене морозиво з горіхами і невеликими шматочками різних фруктів. З’їжте ці ласощі, і ви забудете про те, що таке поганий настрій.
Різні засоби,  які також здатні підняти настрій: лаванди, апельсина, що містять ефірні масла, так само сприяють хорошому самопочуттю. 
 
Коли організм переповнений адреналіном, людина відчуває себе по-справжньому щасливою. Почніть захоплюватися спорту. Освойте сноуборд, підводне плавання, гірські лижі. Якщо для вас ці захоплення неприйнятні, то запишіться в школу танців. Ритмічні мелодії, граціозні рухи підвищують настрій, виводять з депресії і змушують поглянути на світ по-іншому.
 
У цілому ж настрій собі створюємо ми самі. Чи варто витрачати дорогоцінні хвилини свого життя на те, щоб хандрити, переживати, сумувати і псувати самопочуття оточуючих людей своїм похмурим виглядом? Вигляньте у вікно, подивіться, як яскраво світить сонце, як дивно іскряться сніжинки на морозному снігу, як завзято сміються діти, і приємно щебечуть птахи. Хіба це не варто того, щоб радіти життю, милуватися синім небом, і дарувати посмішки оточуючим!
 
Гарний настрій дає не тільки заряд сили і енергії, але й дарує здоров’я на довгі роки. Коли ми хандрим, переживаємо, ми самі губимо свій організм зсередини. А, між тим, яскраві емоції та враження знаходяться десь зовсім поруч. Лежачи на дивані, сидячи біля комп’ютера і читаючи цю статтю, ви не зможете збагатити своє життя новими враженнями, зробити її більш насиченим та цікавішим. Тому, поки зима не поступилася своїми правами теплим весняним дням, прийміть гарячий душ, візьміть лижі і море сонячних апельсинів, вирушайте в парк, проведіть там весело час зі своїми друзями. Адже з ними іноді можна спілкуватися не лише через телефон або віртуальні соціальні мережі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.