Як поліпшити зір за допомогою окулярів з дірочками?

Люди, у яких є проблеми із зором, в даний час мають можливість використовувати безліч спеціальних програм і засобів, спрямованих на поліпшення здоров’я.

Популярними сьогодні є окуляри з дірочками, призначені для корекції зору. Ефективні вони для людей будь-якого віку, чия діяльність вимагає підвищеної зорової навантаження. Фахівці рекомендують носити такі корекційні окуляри не тільки для лікування очних захворювань, пов’язаних з ослабленням зору, але і з метою профілактики їх розвитку.

Показання до застосування окулярів

Тренажери для очей рекомендується застосовувати в таких випадках:

 • короткозорість;
 • далекозорість;
 • пресбиопія;
 • астигматизм різної патології;
 • астенопія – втома або перенапруження очей;
 • анізометропія – неоднакова сила зору двох очей.

Не рекомендується використовувати коригувальні окуляри при косоокості та ністагмі, вони не допоможуть вирішити такі проблеми зі здоров’ям, а можуть лише посилити перебіг хвороби. Категорично заборонено користуватися окулярами при підвищений внутрішньоочному або внутрішньочерепному тиску.

Як працюють тренажери для очей?

Перед тим як купити засіб для вирішення проблем із зором, слід дізнатися, як окуляри з дірочками працюють на практиці. Лікувальна дія тренажера засновано на діафрагмуванні світлового потоку. Отвори на ньому зроблені в певній послідовності, що дає можливість збільшувати глибину різкості. Виходячи з цієї властивості тренажера, в зону сітківки потрапляють всі предмети з найбільшою гостротою зору.

Головна перевага корекційних окулярів з дірочками полягає в їх здатності зняти навантаження з напружених очних м’язів і завантажити ослабілі. Результатом такого впливу на орган зору стає зняття втоми. При тривалому і регулярному застосуванні такого пристосування можна підвищити гостроту зору.

Ще однією особливістю лікувальних окулярів з дірочками є зняття з їх допомогою психологічного навантаження. Знаменитий медик У. Г. Бейтс, автор ефективної немедикаментозної методики з відновлення зору, стверджував, що для одужання важливим стає розслаблення психіки і досягнення стану спокою. Справа вся в тому, що у людей з поганим зором м’язи очей знаходяться в постійній напрузі, а це несприятливо відображається на їх загальному стані.

Різновиди окулярів

Різноманітність коригувальних окулярів з дірочками припускає наявність циліндричних або конічних отворів. Пред тим, як придбати пристосування для тренінгу, слід спробувати кілька видів очок. Оправа для тренажерів теж може бути різна: металева або пластикова. Існує поняття приналежності оправи за віком і статтю – доросла, дитяча, чоловіча чи жіноча. Корекційні окуляри для дітей нічим не відрізняються від пристосування для дорослих, за винятком розміру оправи.

Як використовувати окуляри-тренажери

Дізнавшись, як на практиці працюють окуляри з дірочками, їх ще потрібно правильно використовувати, щоб вирішити існуючі проблеми із зором. Багато людей роблять велику помилку, коли носять тренажери протягом всього дня. Щоб досягти лікувального ефекту, користуватися ними потрібно не більше 30 хвилин в день. Якщо ж ваша професійна діяльність пов’язана з підвищеною зоровим навантаженням, вам необхідно використовувати тренажери 10 хвилин протягом кожної години роботи.

Ще один важливий момент, як користуватися окулярами з дірочками, щоб вони принесли користь – не дивитися в одну точку, адже “застиглий погляд” призведе тільки до перенапруження м’язів. Важливо змусити очі постійно рухатися, не фокусуючи погляду на одному предметі: чим більше ви оглянете предметів крізь дірочки, тим вище буде лікувальний ефект.

Вправи для очей

Можна підсилити лікувальну дію окулярів з дірочками для зору, якщо їх використовувати для виконання спеціальних вправ. Маючи проблеми із зором, корисно виконувати такі вправи:

 1. Закрийте очі на 10 секунд і розслабтеся;
 2. На вікно повісьте маленьку картинку, в довжину і ширину по 1 см, станьте від неї на відстань 30 см. Дивіться вдалину 2-3 секунди, потім переведіть погляд на картинку і затримайтеся на ній 5 секунд;
 3. Щільно замружуватися і відкривайте очі;
 4. Повертайте очима спочатку в одну сторону, потім у зворотному напрямку;
 5. Простежте за рухами пальця, наближаючи його до кінчика носа, а потім віддаляючи;
 6. Зніміть окуляри і швидко поморгайте протягом хвилини.

Кожна вправа необхідно повторити по 6 разів. Постарайтеся щодня знаходити час на тренінги, оскільки від цього залежить здоров’я ваших очей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: