Як помити автомобіль?

Ми сподіваємося, багато хто погодиться,що особистий автомобіль для власника набагато більше, ніж засіб для пересування. Більшість автолюбителів набувають для «агрегату», «коня»,«ластівки» різні «навороти» і «прибамбаси». І, звичайно ж, щодня протирають і чистять, прибирають і миють свою улюблену машину. Правда, роблять це все по-різному. Ми ж сьогодні спробуємо розповісти, яким засобом і як помити автомобіль правильно і акуратно.       
 
Чим краще помити автомобіль
 
Якщо поспостерігати, то можна відзначити,що практично кожен автовласник, чомусь, миє свою машину тільки простою водою.Звичайно, це не так вже і погано, правда, якщо при цьому не використовувати окріп або воду з річки, бо це згодом обов’язково негативно позначиться на лакофарбовому покритті автомобіля.
 
Щоб трохи пом’якшити воду і зробити процес більш дбайливим, можна (та й потрібно) застосовувати спеціальні авто-шампуні, які допомагають ефективніше видаляти будь-які забруднення і плюс продовжують терміни служби лакофарбових покриттів.
 
Подібні шампуні використовують для миття,як кузова машини, так і внутрішньої оббивки салону, і всіляких пластикових деталей, що знаходяться як усередині салону, так і зовні. Речовини, у складі автомобільного шампуню, практично нешкідливі для покриття і не викликають корозію металу. Авто шампунь випускається зазвичай в рідкому вигляді і впорошко-подібному.          
 
Як помити автомобіль
 
Щоб помити оббивку автомобіля і кузовне лакофарбове покриття, розчиняємо в 10 л води приблизно 50 грам шампуню, потім м’якою щіточкою або губкою намилюємо поверхню, і потім обполіскуємо все водою.
 
На легкову машину йде приблизно 50 грам препарату за одне використання. Якщо авто шампунь в концентрованому вигляді, то його треба перед миттям машини розбавити співвідношенням води 1: 200. У цьому шампуні поверхнево-активні речовини в дуже великій кількості, приблизно 35%.
 
Якщо покриття автомобіля пошкоджено, тоді слід застосувати шампунь для авто з антикорозійним ефектом, з вхідними в його склад антикорозійними добавки, що зменшують на метал корозійну дію води. Авто-шампунь завжди необхідно змивати, так як він згодом розм’якшить лакофарбове покриття.
 
По закінченні мийки протираємо сухою фланеллю всю поверхню, тому що, коли на поверхні, наприклад, кузова,залишаються краплі води, це може стати причиною утворення плям, які згодом важко видаляються. З особливою ретельністю необхідно сушити кузов в зимовий час, інакше в тих місцях покриття,де з’явиться лід, можуть утворитися тріщини. З тих же причин не треба відразу після миття виїжджати на мороз. <="mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-bidi-font-family: Calibri;">Не варто мити автомобіль<="mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-bidi-font-family: Calibri;"> на яскравому сонці, тому що охолодження автомобіля нагрітого на сонці так само може призвести до пошкоджень покриття. Влітку автомобіль найпростіше мити при прохоловшому двигуні і в тіні, а взимку -тільки в слабкі морози.       
 
Іноді вода з найкращими миючими препаратами не здатні видалити всі забруднення. У подібному випадку ідеально допоможуть чистячі засоби, що спеціалізуються на знятті сильних забруднень,  які не можливо змити водою: бітум,нагар, іржа. Такі засоби, в основному, продають у невеликих флакончиках, тому що призначаються вони для застосування не на цілу поверхню автомобіля, а тільки на певне забруднене місце. Як правило, після використання таких засобів потрібно добре промити водою місце обробки. Якщо ви скористаєтеся нашими рекомендаціями, як помити автомобіль, то ваша «ластівка» завжди буде блищати і сяяти чистотою!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: