Як помити кришталеву люстру?

Навіть самий яскравий блиск кришталю з часом блякне. Періодично необхідно освіжати люстру і позбавити її від пилу, а часом доводиться вдаватися до більш радикальних методів чистки. Пропонуємо кілька простих способів, як помити кришталеву люстру.
 
Чистка кришталевих люстр
 
Найбільш трудомісткий метод очищення кришталю – попередній демонтаж. Люстру знімають і потім миють. Щоб у патрони для лампочок не потрапила волога, їх ізолюють за допомогою гумових пальчиків або подібного матеріалу.
 
Простіший варіант – чищення кришталевих люстр безпосередньо на місці. Обов’язково потрібно відключити електрику і на підлогу поставити велику миску або постелити ганчірку. Сьогодні для догляду за кришталевою люстрою є безліч спеціальних засобів для чищення, непогано допомагають народні методи очистки.

Чим мити кришталеву люстру?
 
Перед тим, як помити кришталеву люстру, визначаємо ступінь її забруднення. Якщо це спальня або зал, то доведеться мати справу з пилом. А ось на люстрі з кухні часто крім пилу є жир, який відмити набагато складніше.
 
Ось кілька найбільш популярних засобів, чим можна мити кришталеву люстру:
 

  1. найпростіший з усіх – спеціальний спрей (спрей для чищення кришталевих люстр не вимагає змивання, ви просто наносите засіб на люстру і даєте рідини стекти);
  2. не менше популярний засіб для чищення кришталевих люстр – суміш з горілки і миючого засобу для посуду (після нанесення розчину люстру ще раз промивають чистою водою і потім натирають сухою тканиною, щоб з’явився блиск);
  3. забезпечить яскравий блиск водний розчин нашатирю (розводимо в літрі води столову ложку спирту і миємо цим розчином люстру).

Якщо ви вирішили вимити свою люстру, попередньо знявши її, обов’язково дочекайтеся повного висихання перед підключенням.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: