Як помити натяжну стелю?

Хоча полотно натяжної стелі і виготовляється таким чином, що, під дією різних складів використовуваних при виробництві матеріалу, на ньому не осідає пил, зрідка, нам доводиться робити миття натяжних стель, тому що на них з часом утворюються плями, наприклад, від масла, яке бризнуло зі сковороди і т.п.
 
Для чищення стелі, зовсім не обов’язково вдаватися до послуг організації, що спеціалізуються на цьому. Дану операцію можна виконати і самостійно, достатньо лише вивчити інструкцію або скористатися нашими рекомендаціями. Отже, для миття нам буде потрібно засіб для миття натяжних стель, хоча цілком допустимо скористатися іншим миючим засобом, що не містить в собі абразивних чистячих речовин, або звичайним мильним розчином, хоча для чищення глянцевих стель краще використовувати засоби на спиртовій основі, так само нам буде потрібно губка і фланелева тканина.

Якщо, вибираючи натяжну стелю, Ви зупинилися на тій, яка має зварний шов, то чистку необхідно проводити рухами, що мають один напрямок зі швом. Рухи повинні бути легкими, не слід занадто сильно тиснути на стелю, тому що, це може призвести до деформації і утворення складок і провисань і навіть пошкодження покриття натяжної стелі, що неминуче призведе до додаткових витрат, можливо навіть досить значних, пов’язаних із заміною полотна натяжної стелі.
 
Після нанесення засібу для чищення, промиваємо нашу стелю губкою повторно, тільки на цей раз вже водою без будь-яких добавок в неї і далі витираємо сухою фланелевою ганчірочкою насухо. В принципі все готово, можна так само після проведення всіх цих операцій скористатися спеціальною поліролью, яка додасть стелі ще більш гідний вигляд.
 
Важливим є ще й те  що на підвісній стелі ні коли не з’явиться жовтих плям від води, якої можуть затопити Вас сусіди з верхніх поверхів. Якщо затоплення і відбудеться, то полотно не дасть воді пролитися вниз, пошкодивши шпалери або підлогове покриття. Все що від Вас потрібно – це викликати майстра, який, використовуючи спеціальне обладнання, осушить воду  а рахунок за послуги Ви сміливо зможете пред’явити сусідам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: