Вічний конфлікт поколінь. Чим він викликаний? І як з цим бути? У чому причина ненависті між тещею і зятем? Справа в тому, що більшість чоловіків навіть не намагаються знайти спільну мову з мамою дружини. А тещі, в свою чергу, не рідко на відріз не хочуть приймати обранця своєї дочки.

Суть конфлікту в тому, що мама не хоче віддавати свою маленьку донечку в чужі руки. Адже вона так довго її виховувала і ростила, а тепер просто повинна віддати її якомусь чужому чоловікові. Чоловік вважає, що жінку, яку він любить повністю належить йому. Але суть конфлікту звичайна дуже завуальована, і часто теща і зять навіть не розуміють в чому образа. Просто з’являється якась незрозуміла неприязнь, починаються скандали через дрібниці: не так помив посуд, не так повісив одяг, не так сказав щось.

Тещі властиво, покладаючи на свій великий життєвий досвід, зачіпати тему відповідальності, аби зачепити зятя за живе. Дана тема – найбільш болюча для чоловіків, особливо в тому випадку, коли відповідальність – це їх слабке місце.

Теща постійна вказує зятю на те, чого він не зміг зробити, де він допустив помилки і так далі. А чоловікам це не подобається найбільше. Тут і роздувається конфлікт. Що ж робити, щоб відносини були нормальними?

По-перше, як власне і в стосунках невістка-свекруха, чоловік повинен ставитися до батьків дружини навіть краще, ніж до власних. І це має бути щиро, тобто повинно підтверджуватися проявом почуттів, а не просто словами. Якщо чоловік знайде яку роль мама зіграла в житті його дружини, скільки зусиль доклала щоб виховати таку прекрасну донечку, і почне цінувати це, то незабаром конфлікт на підсвідомому рівні зведеться до нуля.

Просто тещі добре ставитися до обранця дочки значно складніше, ніж до дочки. Тому що, як правило, своїм дітям багато чого прощають і багато приймають. А з чужими справа йде зовсім по-іншому, тому навіть маленька образа може надовго засісти в серці у тещі.

Якщо ж теща дуже сильно лізе у відносини подружжя, то конфлікту не минути. Часто так буває, що мама просто не віддає дочку і продовжує контролювати її, не розуміючи, що вона вже доросла і у неї власна родина.

У такому випадку чоловік повинен виконати свої обов’язки, як голова сім’ї. Він повинен чітко позначити межі можливого втручання для тещі. Але, найважливіше, він повинен зробити це з повагою до тещі і показавши наскільки він цінує її дочка. Він повинен переконати маму дружини, що тепер він буде виконувати її обов’язки, по відношенню до дочки. І що він дійсно буде її оберігати, любити і піклуватися про неї, так як це робила мама.

Чоловік повинен проявити відповідальність по відношенню до своєї нової сім’ї. Важливо пам’ятати суть такого конфлікту і щоб уникнути сварок потрібно поважати думку один одного. Однак найкраще вашої молодої сім’ї жити окремо від батьків і лише час від часу відвідувати їх.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.